2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
ماهور جان به نظرم دختره  ولی عکس کل بدت نی نی زیاد واضح نیست   ایدا جان که ۵ هفتشه؟ این ...

مهسا جون لطف میکنی نی نی دوست منم بگی چیه😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
ابجی الان یه 🙈رفتیم عیب نداره به نظرت بد موقع نبوده نکنه نباید انجام میدادم دیر نبود آخه میگن چند س ...

۹۰ درصد مایع منی ..چون استراحت داری بعدش خالی نمیشه تا ۲۴ ساعت گاهی طول میکشه ک کامل از رحم خارج بشه...اقدام الان ک به نظرم برا فولیکول اا دیگه خوبه اون یکی مطمعنم فرداشب امپول ازاد شده..انشالله که باردار بشی .خوب اقدام داشتی اااا حتما مامانی..😁😁

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نام مستعار جلوش ویرایش نداره خودت برو نگاه کن

نه جلوش که نداره شما برو یکم پایین تر 

قرمز رنگه زده تنظیمات پروفایل جلوشم ویرایش 

که ویرایش بزنی میتونی هر کدوم از اطلاعاتت مثل همین نام مستعار رو تغییر بدی فقط اخرش پایین صفحه ثبت اطلاعات جدید بزن که تغییر کنه 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
اره گلم ۲۰ روزی میشه سقط کردم.مرسی عزیزم بابت راهنمایت میخوام طناب بازی هم انجام بدم بلکه دفع شه. ش ...

میاد انشالله...شکمت گرم بگیر خودت و خوب بپوشون گرم باشه بدنت سردی رحم نمیذاره خوب تخلیه بشه ا..از الان اویشن دم کن بخور زود باز میشی .جوشونده گل بابونه هم زود باز میکنه..فقط شکمت خوب گرم بگیر

2728
داروها مکمل همه باید همراه غذا مصرف بشن تا جذب اون کیتامین و بالا ببرن...با ناهار ک بهتربن موقع س..م ...

من جنسیت برام مهمه بنظرتون چه ویتامینی بخورم؟؟ اعظم جان منظورتون از سلنیوم همون سلن پلاس هست ؟؟ کیوتنی که همسرم میخوره روش نوشته کیوتن پلاس 30 نمیدونم منظورش چیه؟؟؟؟

انشاالله خدا خودش کمکمون بکنه .ببخشید زیاد سوال پرسیدم شرمنده بخدا هیچکس نمیتونه بفهمه تو دل آدم چی ...

وای من میفهمم باور کن همه اونایی ک خواستیم با هم اقدام کنیم بچهاشون از شیر هم گرفتن من هنوز هیییچچچچ...حرفها هم تمومی نداره.  دیروز پسر عموم دیدم حتی اونم بم گفت فقط همین ۱ چرا بچه نمیاری خواستم بگم فقط خودت نگفته بودی ک گفتی 😂😂

عزیزدل هنوز پریود نشدم امروز۲۹سیکلم مشکلی ندارم فقط حامله نمیشم😢

عیب نداره فقط سالم بودن مهمه بچه میاد انشالله..من فکر کردم گریود شدی نا امید گفتی  انشالله نمیاد و بارداری چند روره دوفاستون قطع کردی

قربونت برم عزیزم خیالمو راحت کردی منم بخاطرپیچیدن بند ناف خیلی ذهنم درگیر بود  اره منم ک ...

عزیزم توی بارداری همه چی عادیه 

این خارج شدن باد رو راستش دقیق نمیدونم ولی من از اول  بارداری داخل واژنم یه تیری میکشه که دردش وحشتناکه 

عزیزم اگه شاغل نیستی به نظرم کلا استراحت مطلق باش 

نزدیکی هم نداشته باش تا ویزیت بعدیت به دکترت بگی و از اون بپرسی 

البته باز مطمئنم همه چی خوبه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
من جنسیت برام مهمه بنظرتون چه ویتامینی بخورم؟؟ اعظم جان منظورتون از سلنیوم همون سلن پلاس هست ؟؟ کیوت ...

اره عزیزم همون سلنیوم همونه شرکت های تولید کننده ش فرق داره برا همین...کیوتن عالیه هم خودت هم شوهرت سلنیوم و ب ۱۲  ب کمپلکس هم خوبه  برا هر دوتون  ک امپولش باید بزنی .ویتامین ای هم ک باید بخوریم 

۹۰ درصد مایع منی ..چون استراحت داری بعدش خالی نمیشه تا ۲۴ ساعت گاهی طول میکشه ک کامل از رحم خارج بشه ...

ظهر یکم تیر تخمدان داشتم اون چیه? 

یعنی این اقدام الان به نظرت دیر نبود نکنه تخمکم ضخیم شده نیاید اقدام میرفتم?

اون که اندازش 20 شده  رو میگی یعنی میگی فردا شب سونو آزاد شده?منظورت کی?

🙈مجبورم خسته شدم از 🙈 دیگه ☺☺

ظهر یکم تیر تخمدان داشتم اون چیه?  یعنی این اقدام الان به نظرت دیر نبود نکنه تخمکم ضخیم شده نی ...

ههههه بچه ندارین هی سر کیفی اقدام میری ..ما پدرمون درمیاد تا ۱ اقدام بریم....اره دیگه تخمکت داشت روزی ۴ میل رشد میکرد ..تخمک از ۲۰ تا ۲۵ ک برسه باید ازاد بشه طبق اون حساب کردم همون ۳۶ تا ۴۸ ساعت ازاد شده...تیر خفیف هم بخاطر ازاد شدنش بود احتمالا یا اون فولیکول ۱۲ ک گفتی رشد کرده ..ولی ممکنه ۱۲  ازاد بشه ممکنه هم نشه...انشالله همون ۲۰ گرفته...نگران اقدامت نباش استرس نداشته باشی میگیره..اقدامات خیلی خوب بود

مرسی عزیزم آمپولارو چطور باید بزنم؟؟ روزی چندتا ؟؟ از کی شروع کنم؟؟

ب ۱۲ هفته ای ۱ بار کافیه..البته دکتر بهم گفته بود ی روز در میون ماه اقدام از پری تا تخمک گذاری والا من جونش نداشتم ..هفته ای ۱ دونه میزنم...ب کمپلکس هم گاهی اون و میزنم با سرم نمکی شوهرم میزنه برام میگه برا بدنت خوبه هم کم ابی بده هم اینکه سدیم داره اهم ب کمپلکس درد دارا تو سرم راحت تره..موقع ها اقدام ی سرم برام میاره ... حالا به نظر خودم هفته ای ۱ ب کمپلکس یا ب ۱۲ کافیه...سلنیوم هم از اول پری تا اقدام کیوتن هم همینطور ویتامین ای هم امپولش میزنم یکی وسط پری یکی هم موقع اقدام ..البته این ماا ک اقدام ندارم هیچ کدوم نخوردم

فردا شب آمپول که رفتم سونو آزاد نشده بود کی میگی 

فرداش ک رفتی شده بو ۲۰ یادته؟؟بعد  گفتم ۵ ۶ صبح اقدام برو گفتی نشد کشید ب ۸ صبح...خوب ۱۲ ساعت بعد سنو ۲ میل بهش اضاف شده (فرضی  طبق ۲ تا سنو هات میگم)۳۶ ساعت بعد امپول سایزش حدود ۲۲ شده...۴۸ ساعت بعدش حدودا ۲۴ رسیده ...بزرگ تر این سایز ها  دیگه ازاد نمیشه .برا همین میگم یا اقدام  ۸صبح ت گرفته یا اقدام عصرت.ک ۴۸ ساعت بعد امپول بود

2706