2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
یعنی چی مثال نقض ? بهترین عمر مفیدی که خیلی فعاله چقدره?چرا دکتر من گفت 4 یا 6 ساعت عمر میدشه

نه اصلا این درست نیست شوهرم از دکترش پرسید گفت بستگی به تحرک داره از ۱۲ ساعت تا ۳۶ ساعت بعضی شرایط بیشتر هم عمر میکنه...مامان مریا ۳۰ ساعت قبل ازاد شدن نزدیکی داشته ۳ بار سنو رفت تا فهمید ازاد شده با همون یبار پسر باردار شده بود..خیلی ها هم مثه حنانه جون و خود بانو لحظه ازاد شد اقدام کردن و دختر شد ..اینا احتماله خوب اول و اخر خواست خداست...البته نزدیک تخنک گداری شانس و بیشتر میکنه

الهم صل علی محمد و ال محمد

سه ماه لتروزول میخورم  روزی دو تا جواب نگیرم میشه ماه چهارم بخورم یا باید قطع بشه

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سه ماه لتروزول میخورم  روزی دو تا جواب نگیرم میشه ماه چهارم بخورم یا باید قطع بشه

استراحت بده به بدنت اینجوری تخمدان ها فشار بشون میاد ‌..بعد ۳ ماه محرک خوردن باید چک بشه لوله هات ک باز بودنش مطمعن بشی از هورمونی هم مشکل نداشت شوهرتم سالم بود. بعد ۱ ماه استراحت دوباره اقدام برو

همه سالمه فقط مشکلم تنبلی تخمدان

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
استراحت بده به بدنت اینجوری تخمدان ها فشار بشون میاد ‌..بعد ۳ ماه محرک خوردن باید چک بشه لوله هات ک ...

همه سالمه فقط مشکل ام تنبلی تخمدان

همه سالمه فقط مشکلم تنبلی تخمدان

۱ ماه استراحت بده با هر ۳ دوره دارو خوردن...وقتی قرص میخوری از شب ۵ تا ۹ یه شب درمیون نزدیکی کن ورزش و پیاده رویی کن مولتی ویتانین بخور کیفیت تخمکت بالا بره..به شوهرتم ویتامین بده.

@حنانه92    

سلام حنانه جان .خوبی عزیزم ؟ بهتر شدی ؟

حنانه جان دکترت بت گفته آمپولارو تاکی باید بزنی ؟  بی زحمت رفتی پیشش ازش بپرس تا کی باید اینارو بزنیم ؟ دکتر من میگه 2هفته دیگه قطعشون کن و دوباره بعداز زایمان بزن ولی من میترسم قطعشون کنم. من انوکساپارین میزنم 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
همه سالمه فقط مشکل ام تنبلی تخمدان

گیاهی هم امتهان کن ویتاگنوس خیلی عالی جواب میده برا تخمدان میتونی ۱ ماه ک استراحت میدی امتهانش کنی اگ جواب نگرفتی دوباره لتروزول بخور

۱ ماه استراحت بده با هر ۳ دوره دارو خوردن...وقتی قرص میخوری از شب ۵ تا ۹ یه شب درمیون نزدیکی کن ورزش ...

سلام عزیزم خوبی؟

من ماه پیش رفتم دکتر فقط دوفازستون داد برای تنظیم بارداری که تنظیمم نشد

یه سونو رفتم که گفت شب۱۳و۱۵ اقدام

کن

حالا بنظرت این ماه برم پیشش یا همین کارهارو خودم بکنم؟؟

سلام عزیزم خوبی؟ من ماه پیش رفتم دکتر فقط دوفازستون داد برای تنظیم بارداری که تنظیمم نشد یه سونو ر ...

سلام ممنون عزیزم شما خوبین؟؟پریود شدی؟؟ به نظرم همین کارها بکن ..مشکل خاصی ندادی اخه...این سیکلت چند روزه شده؟؟

نه اصلا این درست نیست شوهرم از دکترش پرسید گفت بستگی به تحرک داره از ۱۲ ساعت تا ۳۶ ساعت بعضی شرایط ب ...

یعنی دکترش گفته کمترین عمرش 12 ساعته?

آدم گیج میشه از بس نظریه مختلف هست ..انشاالله خدا کمک من کنه و همچنین بچه های تاپیک و خواهره خوبم اعظم که هر زمانی سوال پرسیدم جواب داده ممنون ازت

2706