2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
گاهی بعد ازاد شدن یکم تیر تخمدان طبیعیه...شاید هم اون فولی کوچیک ها دارن رشو میکنن..نگران نباش با او ...

خدا کنه همین طور باشه خستم خسته. ممنونم عزیزم. همش میترسم میگم شاید دیرتر آزاد شده باشه منم که دیگه فقط همون اقدام ها بود .

یا میگم زودتر آزاد شده دیر اقدام کردم .

خدا کنه همین طور باشه خستم خسته. ممنونم عزیزم. همش میترسم میگم شاید دیرتر آزاد شده باشه منم که دیگه ...

نگران نباش خیلی ها ۲ روز قبل ازاد شدن رابطه داشتن باردار شدن...تو که همه اقدامات ۱۲ ساعت فاصله داشت ..دیگه استرس نداشته باش صبر کن ۱۴ روز دیگه بی بی دو خط ببینیم 

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش اینقد فکر و خیال نکن ..اگه خدا بخواد هر موقع وقتش باشه بهت میده..استرس الکی داری خیلی ها ...

پس چرا میگن 6y ساعت زندس یا 4 ساعت اوج فعالیتش رسیدن به تخمکه

ایشالا زودتر تموم بشه پسرت ک بیاد بغلت سختیایک کشیدی فراموش میکنی دعا کن واسم این ماه مامان بشم

ان شاءالله بحق امام حسین که این ماه خودشه همه منتظرای تاپیک و خودت گل پسرتون رو باردار بشین و از این انتظار راحت بشین

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2728
سلام من دیشب حواسم نبود13مهر موعدت باش یعنی الان هنوتواقدلمی؟درسته

سلام عزیزم اصلا دوبار تا حالا اقدام داشتم من دوروز پیش اومدم خونه جدید الانم خونمو هنوز نچیدم داغونم 

نگران نباش خیلی ها ۲ روز قبل ازاد شدن رابطه داشتن باردار شدن...تو که همه اقدامات ۱۲ ساعت فاصله داشت ...

انشاالله فدات شم فدای مهربونیات خیلی ممنونم ازت برام دعا کن انشاالله خدا این ماه جواب همه ی مهربونیات بده .الان یه کوچولو راست تخفیف کم تیر میکشه راه میرم

عزیزم ببخش که من جواب میدم  من اینو از دوتا دکتر پرسیدم گفتن اصلا نیازی به بلند شدن نیست  ...

قربونت برم عزیزم خیالمو راحت کردی منم بخاطرپیچیدن بند ناف خیلی ذهنم درگیر بود 

اره منم کلی پهلو به پهلو میشم اخرین بارم میخوابم به چپ صبح میبینم به راست خوابیدم پس اول یکم به کمر باید خوابید سریع نچرخید 👌🏻

عزیزم ببخشید اینو میگم ولی امروز اصلا حالم خوب نیست هم کمی حالت تهوع هم سرگیجه و بیحالی هم بی اشتهایی و تنگی نفس.. حالا اینارو تقریبا طبیعی میدونم تو بارداری، ببخشیدا از واژنم دو روزه هوا یه بهتره بگم نفخ خارج میشه همش میترسم نکنه دهانه رحمم بازه و از این حرفا 

دکترم بهم با اینکه همه چی سونو خوب بود گفت مواظب خودت باش تا ۱۴ مهر که ویزیت بعدیمه 

حالا میگم همه اینا باهم برام شده سوال و ترس 😭

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
نگران نباش خیلی ها ۲ روز قبل ازاد شدن رابطه داشتن باردار شدن...تو که همه اقدامات ۱۲ ساعت فاصله داشت ...

باردار شدنی که انشاالله جنسیت دلخواه باشه. دوروز قبل ازاد شدن که yها دیگه نیستن

اگه اپو پنتوکسی فیلینیدادکنی خیلی بهتره تا پنتوکسی فیلین خالی..عالی جواب میده برا تحرک شوهرم مرتب می ...

اعظم جان فرق پنتوکسی سیلین با اپوپنتوکسی چیه؟؟ میگن پیدا نمیشه،همسرت میخوره معدش اذیت نمیشه؟؟

اقدامات زیاد بود انشالله گرفته باشه...اون کوچیک ها شاید با امپول بزرگ شده باشه تیر برا اونا باشه...ی ...

من میتونم فلوکلونازول بخورم؟واسه عفونته میگم

میترسم عفونت مانع بارداریم بشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

یکی نیس جواب منو بدههه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
قربونت برم عزیزم خیالمو راحت کردی منم بخاطرپیچیدن بند ناف خیلی ذهنم درگیر بود  اره منم ک ...

آبی من روز دوم اقدامه میتونم‌ فلوکلونازول بخورم؟

واسه رابطه دیشب ضرر نداره؟؟

آبی من روز دوم اقدامه میتونم‌ فلوکلونازول بخورم؟ واسه رابطه دیشب ضرر نداره؟؟

عزیزم من در رابطه با این قرص چیزی نمیدونم شرمنده 

فقط قبلا شنیدم قلیایی کننده اس و واسه عفونته

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
2706