2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013615 بازدید | 355184 پست

سلام دوستای گلم حالتون خوبه 

اومدم دوباره ازهمگی تشکر کنم مطمنم به خاطر دعاهای شما بود ک این سزارینم برام آسون تر بود امروز 7روز ک عمل کردم شکر خدا خودم بلند میشم و میتونم بیشتر کارامو انجام بدم در حالی ک قبلا تا ده روز اصلا نمیتونستم بدون کمک از جام بلند شم واقعا دعا معجزه میکنه وقتی نی نی مو شیر میدم تک تک تونو دعا میکنم دلم برای محیط اینجا و شما خیلی تنگ شده دوست داشتم مثل قبلا روزی چندبار اینجا سر میزدم حتی نتونستم جواب پیغام هایی ک برام گذاشتید بدم😞 توروخدا ازم ناراحت نشید روزای اول واقعا برام سخت بود ان شاء الله ک خدا جواب این دلای پاک تون با رسیدن به خواسته تون به بهترین شکل ممکن بهتون بده 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
الهی بگردم تو هم داغ برادر دیدی  خدا رحمتش کنه اره عشقم نگران نباش ارثی زود یائسته نشده که ش ...

فدات بشم ممنون.ایشالله خدا روح برادر عزیز تورم شاد کنه یه گل پسر سالم و صالح و خوشگل جاش بهت بده که هم دل خودت شاد شه هم مامان بزرگوارت عزیزم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@hastidar    عزیزدلم کجایی بیا از خودت خب‍ر بده ... بازم بی بی زدی؟ مثبته؟ به امیدخدا ...

سلام سامیار جونم چهارشنبه با ی روز تأخیر تست بتا دادم مثبت بود و ۱۷ روز از آمپول hcg گذشته بود .

والا چهارشنبه ک زنگ زدم به دکترم توو دلمو خیلی خالی کرد گفت ممکنه تا یک هفته بعد از پریودی مثبت کاذب باشه حالا منتظر موندم شنبه دوباره آز بدم ببینم عدد بتا چقدر تغییر کرده نتیجه رو بهت اعلام میکنم عشقم ، برام دعا کن فقط

2731
حنانه جان یه سوال ؟ راستش دیگه دارم استرس میگیرم  واقعا از الان باید حواسمون باشه فقط به پهلو ...

عزیزم ببخش که من جواب میدم 

من اینو از دوتا دکتر پرسیدم گفتن اصلا نیازی به بلند شدن نیست 

فقط اول باید یه چن دقیقه به کمر بخوابی و بعد به پهلوی دیگه 

پیچیدن بند ناف اصلا ربطی به این موضوع نداره 

من خودم شاید تا صبح بیشتر از بیست بار جابجا میشم 

شبها به چپ میخوابم صبح میبینم به سمت راست خوابیدم .اصلا ذهنتو درگیر این مسائل نکن 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
این نمونه کیت خوبه؟ فقط همینو داشت من گرفتم 

اینا اصلا نایاب شدن از کجا پیدا کردی 

خیلی دقیق هستن 

کیت مدیکور دقیقا با سونو یکی هست 

اینا اصلا نایاب شدن از کجا پیدا کردی  خیلی دقیق هستن  کیت مدیکور دقیقا با سونو یکی هست&n ...

یک داروخانه شبانه روزی بود گفت فقط از اینا دارم من دنبال مکس بود ولی گفت فقط این نمونه دارم  من خریدم مطمئن نبودم خودش باشه 

2738
سلام دوستای گلم حالتون خوبه  اومدم دوباره ازهمگی تشکر کنم مطمنم به خاطر دعاهای شما بود ک این س ...

الهی شکر عزیزم 

ان شاءالله خدا گل پسرتو در پناه خودش حفظ کنه و خیرش رو ببینی 

موقع شیر دادن حتما دعامون کن شرایط منو که میدونی دعا کن لاقل به هفته ۳۷ برسم و بچم  بسلامت بدنیا بیاد 

یک داروخانه شبانه روزی بود گفت فقط از اینا دارم من دنبال مکس بود ولی گفت فقط این نمونه دارم  من ...

اگه هست حتما بگیر 

من یک سال و نیم اقدام هام بر اساس سونو بود 

مدیکور و سونو دقیق باهم یکی بودن 

مکس ولی تاخیر داشت 

اگه هست حتما بگیر  من یک سال و نیم اقدام هام بر اساس سونو بود  مدیکور و سونو دقیق باهم ی ...

انشالله مثل شما نتیجه اش خوب باشه ازبس رفتم کیت وتست بی بی وقرص خریدم شرمم میشه دیگه داروخانه برم

ماهور جان به نظرم دختره  ولی عکس کل بدت نی نی زیاد واضح نیست   ایدا جان که ۵ هفتشه؟ این ...

عشقمممممم درست حدس زدین 😍😍😍😍 انشالله عکس ان تی نی نی خودمم صدات بزنممم ای خداااا 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
 انشالله ۲ هفته دیگه بی بی خوشکلت ببینم

خدا کنه😗😗☺☺☺

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
این نمونه کیت خوبه؟ فقط همینو داشت من گرفتم 

خوبه

سونو بهتره.با سونو دقیق تر میفهمی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706