2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013528 بازدید | 355184 پست
همونی ک فولیکول داشت  دیگه؟؟تیر کشیدن نشونه خوبیه ..

بله.راست اصلا تیر نکشید 

چپمه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
تیر میکشید یعنی داره ازاد میشه؟؟ بازم فردا اقدام برم؟

عصر اقدام کن...فردا سر صبح اقدام سوم هم برو برا اینکه خیالت راحت بشه ک حتما لقاح بشه...ولی احتمال ۹۰ درصد امروز ازاد میشه با علامت هات ک میگی...تیر کشیدن برا رشد فولیکول و ازاد شدنش میتونه باشه ‌‌...دلدرد هم داری تیر زیر دل؟

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عصر اقدام کن...فردا سر صبح اقدام سوم هم برو برا اینکه خیالت راحت بشه ک حتما لقاح بشه...ولی احتمال ۹۰ ...

اره زیر دلم تیر میکشید.الان دیگ ن.حدود ۱.۵ تیر میکشید

ظهر همون ۳برم اقدام یا دیرتر؟

صبخ کی برم؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
عصر اقدام کن...فردا سر صبح اقدام سوم هم برو برا اینکه خیالت راحت بشه ک حتما لقاح بشه...ولی احتمال ۹۰ ...

میشه سومی رو آخر شب برم یا همون صبح؟

@مهسااااااااااا   عزیزمممم میشه جنسیتو حدس برنی عشقم ؟

ماهور جان به نظرم دختره 

ولی عکس کل بدت نی نی زیاد واضح نیست  

ایدا جان که ۵ هفتشه؟ این عکس ان تی باید باشه 

تیکرت اشتباهه ایدا جان

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
اره زیر دلم تیر میکشید.الان دیگ ن.حدود ۱.۵ تیر میکشید ظهر همون ۳برم اقدام یا دیرتر؟ صبخ کی برم؟

نه همون ۳ و نیم برو...انشالله ازاد شده ..فردا هم از ۳ و نیم تا ساعت ۶ هر ساعتی خواستی برو..ببینم چیکار میکنی😁

الهم صل علی محمد و ال محمد
2738
ممنووونم از مهربونیات حنانه جانم  منم به نیت دل بزرگت یک سوره حشر و هفت مرتبه انا انزلناه میخو ...

ممنون از لطفت ارام جان 

خدا ان شاااله خیلی زود بهت یه گل پسر سالم و ناز ببخشه.ان شااله همیشه دلت خوش و غرق خوشبختی و ارامش باشی

حداقل ۱۲ ساعت بزار فاصله باشه بهتره .از ۳ و نیم شب به بعد تونستی برو 

باشه .حتما😍

تشکر فراواااااان😗😗

مرسی اتنا جونم😚

حنانه جان یه سوال ؟

راستش دیگه دارم استرس میگیرم

واقعا از الان باید حواسمون باشه فقط به پهلو چپ بخوابیم یا شبا باید بلند شیم بعد به پهلو دیگه بخوابیم ؟ خطرناکه

از منشی پرسیدم اونم خیلی تاکید کرد به این موضوع 

ولی من شبا خیلی پهلو به پهلو میشم و واقعا از خودم نمیبینم پاشم دوباره به پهلو دیگه جابجا شم شاید یکی دوبارش بلند شم بقیشو همینجور اروم جابجا میشم ..یه یه پهلو هم بد جور خسته میشم 😣

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
2706