2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
سلام عزیز دلم الهی من بمیرم برات خواهر مهربونم چقدر تو صبوری عزیزم بخدا الان فهمیدم چندروز بچه هام م ...

خدا نکنه عزیزمممم ،،ممنونم که کنارمید اگه با شمام درد دل نکنم سکته میکنم ،، خیلی خیلی ممنون که با پستاتون دوباره بهم امید میدین 

😍خدایا شکرت 😍
از صبح بخونی نوشتم عشقم برام دعا کن.میدونم خیلی سوال میپرسم ولی شما خودتون زنید یه وقتایی یه چیزایی ...

نه عشقم من همه پیامهارو نمیخونم گاهی فقط وقتی اعلان دارم 

کجا گذاشتی بخونم

هرسوالی داری بپرس بدونم راهنمایی میکنم عزیزدلم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واییی عشقم چه رویایی قشنگی فکر کردن بهشم کلی حالموخوب میکنه 

انشالله که این رویا رو سال بعد همگی با چشم خودمون میبینیم❤️

خدا نکنه عزیزمممم ،،ممنونم که کنارمید اگه با شمام درد دل نکنم سکته میکنم ،، خیلی خیلی ممنون که با پس ...

یه چیزی بگم شاید باورت نشه از اون روز که گفتی همش تو فکرمی و ناراحتتم خدا کنه اول دلت آروم بشه بعد جاشو خدا برات پر کنه.اینم بگم دوست ماهم همین طور بوده حامله که شد سریع رفت رحم دوخت دیگه مشکلی پیش نیومد کلی هم بیرون میرفت الان پسرش 8 سالشه

2728
خخخخ واقعا خدا از دهنت بشنوه خدا بده یه دستی من میگیرم دودستی. ولی فک نکنم اخه من خیلی از موعدم ردشد ...

انشاءالله که هست عزیزدلم فعلا تا سنوی قلب صبر میکنیم 😍

یه دونه گل پسر هم باشه تاج سرمون میکنیمش قربون گل پسرمون برم من🥰🥰🥰❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
@آیدا128    و  @رز٦٣     بچه ها امروز سوره ی حشر نوبت شما دو مهربون بو ...

واییی ممنونم عزیز دلم خیلی خوشحالم کردی.😘😘😘😘 ان شالله خودتم بسلامتی نی نی نازتو بغل کنی. یه دنیا تشکر

آره بخدا بلد نیستن الکی یه مطب میزنن پول جمع کنن و به همه یه دارو میدن اصلا عیب یابی نمیکنن 99 درصد ...

عزیزم منم هیچکدوم از اقداماتم سجده ای نبوده اتفاقا سر دخترم اقدامم سجده ای بود

نگران نباش فقط از خدا بخواه کیت و امپول همش الکیه خواست خدا اگه باشه بدونه اینا هم میشه ولی اگه خواست اون نباشه با هزارتا از اینا نمیشه که نمیشه❤

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
عزیز دلم ممنون لطف داری خانم بامحبت😘😘 بابت دعای خیرتم ممنون ان شالله تیکر خودت فدات بشم. 

خدانکنه عشقم ممنون عزیزدلم😘😘😘❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
خدا نکنه عزیزمممم ،،ممنونم که کنارمید اگه با شمام درد دل نکنم سکته میکنم ،، خیلی خیلی ممنون که با پس ...

رژانم عزیزدلم

قربونت برم که از دوشنبه که پستت خوندم تو یادمی 

انشالله خدا با یه دوقلو پسر اجر غمی که کشیدی رو عطا کنه عزیزم

مژگان عزیزم  منم دوسال قبل یه سقط داشتم تو هفته یازده بعد سقطش متوجه شدم پسر بود که واقعا خیلی ...

جنین پسر خیلی ضعیفه تحمل نداره زود سقط میشه ،،

اون لحظه که پاهاشو دیدم خدا خودش شاهده دنیا رو سرم خراب شد جنسیتم فرق نداشت برام ولی وقتی که کامل اومد توی دستام پسر بودنش رو دیدم  تمام زحمات این دوسالم مثل برق از جلو چشام رد شد ،،بچها میدونن من حتی بعد هر اقدامی که میکردم تا موعد پریودم میموندم خونه که حتما باردار بشم ، خواست خداس شکرش ،

الان جنسیت نی نیت معلوم نیس؟

😍خدایا شکرت 😍
یه چیزی بگم شاید باورت نشه از اون روز که گفتی همش تو فکرمی و ناراحتتم خدا کنه اول دلت آروم بشه بعد ج ...

مرسی عزیزم حتما خدا رنج هایی که کشیدم و میبینه ،، 

با دعای شما حتما حالم بهتر میشه ،

😍خدایا شکرت 😍
عزیزم منم هیچکدوم از اقداماتم سجده ای نبوده اتفاقا سر دخترم اقدامم سجده ای بود نگران نباش فقط از خد ...

آخه اون یه طرف ارضا هم نشدم🙈🙈🙈🙈یه دقیقه نبود شروع کردیم🙈سریع ...اومد. 

البته که اول خدا بازم خدا ولی دیگه تلاش میکنم خدا تلاشامو انشاالله نتیجه بده. 

2706