2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010572 بازدید | 355183 پست
فاطمه  جون عزیز دلم کاش میتونستی ذهنتو پاک کنی از مشکلات و موانع بارداری که داری و فقط و فقط با ...

طیبه جانم باورت میشه این ماه اصلا استرس نداشتم سر سوزنی

چون یک روزه برای اولین بار تنهایی رفتم مسافرت به قصد زیارت امام رضا و توسل به ایشون پشتم گرم بود این ماه که ضامن اهو منو دست خالی برنمیگردونه

مطمین بودم جواب میگیرم 

واسه همین وقتی بتا اومد پایین حس کردم تمام اعتقاداتم فروریخت

اذان که میداد رفتم سراغ چله زیارت عاشورا اما چنان به هق هق افتادم که کلمات نمیدیدم دلم شکسته بود

گفتم ادامه نمیدم برای حاجتم ادامه میدم که مشکل حدیدی پیش نیومده باشه من تحملش ندارم از همسرم خجالت میکشم دیگه

منو بیشتر از این شرمنده نکنید

تا دوروز حالم بد بود

اما انسان ذاتن کنار میاد

حالا شما

وقتی احتمال داده مطمین باش درسته

من حسم این بوده از همون اول که خدا بهت میخواد بگه من باید برنامه نویسی کنم نه بنده

انشالله به سلامتی بغلش بگیری پسر عزیزت رو ❤️❤️❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
این ماهش ک باردار شده بودی حیف شد رشد نکرد ولی...ب نطرم بیا هیچی نخور ادم قرص ک میخوره هم خشکی هم تر ...

اشتباه کردم اعظم جان

دوماه با لتروزول خودم عقب انداختم

اخه این دکتر کودن گفت تو سنت زیاده فقط باید با دارو باردار بشی 

اینم از دارو

راستش گفتم اگر بشه اصلا سونو هم نمیرم

یعنی من هروقت رفتم سونو از دی ماه فقط اشک ریختم موقع بیرون اومدن

مخصوصا الان که میدونم برم سونو چه خبرای خوشی در انتظارمه بخاطر اون امپول و دوتا لتروزول

گیاهی هم نمیخورم

کلن به اینا نیست

سردخترم تخم هویج خوردم و با اولین اقدام باردار شدم البته با کیت پیش رفتم

اونم که غیر مکث۱۴ هیچی نیست انگار 

هزارتا داروخانه رفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

طیبه جانم باورت میشه این ماه اصلا استرس نداشتم سر سوزنی چون یک روزه برای اولین بار تنهایی رفتم مساف ...

عزیزم فدات شم قربون دل شکستت. خدارو قشم میدم به امام حسینش کمکت کنه دلتو با یه نور روشن کنه و خودش یاریت کنه ناگهانی اونقدر شو که و خوشحال بشی که یادت بره قربون دله پرت .

سلام بچها لیانا جون به همگی سلام رسوند خداروشکر حال خودش و گل پسرش خوبه ...گفت درد داره و نمیتونه تایپ کمه و در اولین فرصت میاد و عکس میفرسته ..انشالله قسمت تک تکون بشه این روز و بغل کردن گل پسراتون .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2720
راستش نمیدونم اگه میخوای عصر باز برو ببین امپول به بدنت چطور ازاد میککه یا کیست میشه بیش از حد رشدش ...

کیست که فکر نکنم بشه انشاالله خدا کمک میکنه نمیشه .ولی نمیدونم برم یا نه ببینم تا قبل اقدام عصر برم آزاد شده یا نشده.

ماهور جان برعکس دکترم امیدواری میداد اصلا قبول نداشت فقط احتمال خیلی کم میداد من قبل اینکه داروهای ...

اخه منم از وقتی اقدام کردم فقط یه فولیکول داشتم در حالت طبیعی ..با قرص محرک لتروزولم فقط یکی این دکتره خدا ازش نگذره ک اینطور منو به استرس و وحشت میندازه میگه یه فولیکوله و  شاید دیگه هیچ وقت باردار نشی ..ولی یه دکتر دیگه هست اون خوبه مبگه طبیعیش همینه و گرنه الان همه چندقلو داشتند که ...خلاصه خیر ببینی خواهر فکر میکردم فقط من اینطورم بکم دلگرم شدم ..من عکس رنگی هم گرفتم عزیزم سالم بودم شکر خدا ..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

@mahmudi    عزیزم ممنونم بابت عکسی که فرستادی مال منم مثل همینه منتها من قبلا خارجی مصرف میکردم سر دخترم لک بینیم زیاد بود ولی الان سر دومی لک بینیم خیلی کمه نمیدونم از اثر شیافه یا کلا بدنم تغییر کرده

ولی در کل من سر دخترم لک بینیم زیاد بود خیلی ولی دکترم همیشه میگفت مقعدی الانم مقعدی میزارم

چند تا بهت داده شیاف عزیزم؟

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
2714
سلام بچها لیانا جون به همگی سلام رسوند خداروشکر حال خودش و گل پسرش خوبه ...گفت درد داره و نمیتونه تا ...

مبارکت باشه لیانا جان به سلامتی. انشاالله بهتر بشی فدای نی نی کوچولو بشم من 

عزیزم فدات شم قربون دل شکستت. خدارو قشم میدم به امام حسینش کمکت کنه دلتو با یه نور روشن کنه و خودش ی ...

خدانکنه عشقم زنده باشی همیشه سلامت و دل خوش

همینطور خودت رو دوست خوبم

چیکار کردی اقدامت به کجا رسید خودت 

انشالله که خدا دلت با یه پسر سالم و صالح شاد کنه عزیزدلم

سلام بچها لیانا جون به همگی سلام رسوند خداروشکر حال خودش و گل پسرش خوبه ...گفت درد داره و نمیتونه تا ...

سلام ماهورم خوبی عشقم خوش خبر باشی خدارو هزارمرتبه شکر معجزه تاپیکم به دنیا اومد علیرام عزیزمون❤️❤️❤️❤️

انشالله به احترام اسم اعظم خدا روزی یکی از دوستان همین درمورد خودت تایپ کنه

بگه ماهور سلام رسوند گفت حال من و پسرم خوبه ولی خیلی درد دارم اولین فرصت میام عکس پسرم رو میزارم

الهی امین🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

اخه منم از وقتی اقدام کردم فقط یه فولیکول داشتم در حالت طبیعی ..با قرص محرک لتروزولم فقط یکی این دکت ...

ماهور جان بعضی دکترا بلانسبت خری هستن که مدرک دکترا بهشون وصل هست خدا برشون داره از زمین 

این کودن بیسواد بمن دوتا لتروزول داد با سه تا هاچ ام جی 

فقط خدا رحم کرد بخاطر مشکلات رحمم نزدم امپولهارو یا سواد و علمش داشتم و میدونستم چی هستن 

هیچی عایدم نشد جز اینکه هفت تا فولی از ذخایرم کم شد

چون منم ماهی یه فولی یا نهایت دوتا دارم که دکتر خودم کنعانی گفت طبیعی و عالی هست

اصلا اهمیت نده

بهت قول میدم بچه های اینجا خیلی علمشون بیشتر و کاملتر از صدتا دکتره

چون با تجربیات این علم به دست اوردن و‌با توجه به مشکل خودت راهنماییت میکنن نه مثل پزشکهای تجاری ایران که به صدتا مریض یه نسخه تجویز میکنن

خدانکنه عشقم زنده باشی همیشه سلامت و دل خوش همینطور خودت رو دوست خوبم چیکار کردی اقدامت به کجا رسی ...

از صبح بخونی نوشتم عشقم برام دعا کن.میدونم خیلی سوال میپرسم ولی شما خودتون زنید یه وقتایی یه چیزایی یه شرایطی هست که دوس داری جواب بگیری 

ماهور جان بعضی دکترا بلانسبت خری هستن که مدرک دکترا بهشون وصل هست خدا برشون داره از زمین  این ...

آره بخدا بلد نیستن الکی یه مطب میزنن پول جمع کنن و به همه یه دارو میدن اصلا عیب یابی نمیکنن 99 درصد دکتری عیب یابیه

سلام ماهورم خوبی عشقم خوش خبر باشی خدارو هزارمرتبه شکر معجزه تاپیکم به دنیا اومد علیرام عزیزمون❤️❤️❤ ...

واییی عشقم چه رویایی قشنگی فکر کردن بهشم کلی حالموخوب میکنه 

2706