2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013248 بازدید | 355184 پست
نه بابا هر ماه میدونه موقع تخمک گذاریه اولین ماهه اینجوری شد. دیگه هر چی گفت گوش دادم 4 صبح گفت نه 7 ...

بری سنو برا چی ؟بزار عصر اقدام داری اون و انجام بده...اگه خواستی مطمعن شی ازاد شده شب برو .ولی واجب هم نیست 

الهم صل علی محمد و ال محمد
احتمالا امروز باید ازاد بشه حالا ساعت دقیق ش نمیدونم خودت باید رو علامت هات بعهمی دلدردی چیزی؟؟

برم سونو یا نه نظرت چیه این ماه هیچ دردی ندارم آخه که بفهمم هر ماه درد داشتم آمپول که میزدم بیشتر میشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما مگه چند بار اقدام داشتید .روز پاکی اقدام برای بارداری بود که ارضا شدی

از روز پاکی اقدام رو شروع کردیم و تا 18 سیکل ادامه داشت 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
بری سنو برا چی ؟بزار عصر اقدام داری اون و انجام بده...اگه خواستی مطمعن شی ازاد شده شب برو .ولی واجب ...

میگم نکنه حالا حالاها آزاد نشده ونشه  چون دردی هم نداشتم

2728
برم سونو یا نه نظرت چیه این ماه هیچ دردی ندارم آخه که بفهمم هر ماه درد داشتم آمپول که میزدم بیشتر می ...

بدنت ب امپول عادت نده دیگه ..زیادی ش خوب نیست ...ولی عصر برو سنو اگه خیلی تو فکر شی ....سایز فولیکول ت هر ۱۲ ساعت ۲ میل رشد میکرد...الان ۶ صبح باید بشه ۲۲ عصر ۲۴ ..دیگه هر جور حساب کنیم باید ازاد بشه امروز

@آیدا128    و 

@رز٦٣    

بچه ها امروز سوره ی حشر نوبت شما دو مهربون بود.

ایدا جان ان شاااله به حق مظلومیت امام حسین که  ۹ماه بارداااریه عاالی با خاطره هاای شیرین پیش روت باشه و سالم و به موقع  با یه زایمان عالی پسر گلت رو بغل بگیری.

رز عزیزم الهی به حق شش ماهه ی امام حسین شماهم هرچه زووودتر خبر مامان شدنت رو بهمون بدی و خدا یه گل پسر سالم و ناز بهت ببخشه و انتظارت تموم شه  عزیزم

🙏🙏

بدنت ب امپول عادت نده دیگه ..زیادی ش خوب نیست ...ولی عصر برو سنو اگه خیلی تو فکر شی ....سایز فولیکول ...

من منظورم اینه قبل اقدام عصر برم ببینم چه خبره . به نظرت این اقدام زود انجام ندادم اخه غروب 20 بود احتمال ازاد شدنش که معلوم نبود 

من منظورم اینه قبل اقدام عصر برم ببینم چه خبره . به نظرت این اقدام زود انجام ندادم اخه غروب 20 بود ا ...

از امپولت ۳۸ ساعت گذشته    عصر میشه ۵۰ ساعت...بعد هم تو ۱ روز ۴ میلی فولیکولت رشد کرد تا امروزم ۴ میلی رشد کنه ک میشه ۲۴ حتما باید امروز قبل غروب ازاد بشه مگه اینکه اسمش نبر بشه خدا نکنه البته. انشالله ازاد میشه..بعضی ها موقع ازاد شدن و امپول زدن هیچ دردی ندارن ولی ازاد میشه

من منظورم اینه قبل اقدام عصر برم ببینم چه خبره . به نظرت این اقدام زود انجام ندادم اخه غروب 20 بود ا ...

ولی خوب دوست داشتی باز عصر برو ببین چه خبره ازاد شده یا هی رشد میکنه

ptt علامت مشکل انعقادی خونه ک سقط زیر ۳ ماه میاره باید هپارین قبلش مصرف کنه هر کی اونجوره انشالله ک ...

من دقیقا ماه قبل و این ماه که لتروزول استفاده کردم و دقیقا هردوماه یه هفته تاخیر داشتم اینطور شد پریم

تابحال تاخیر نداشتم همیشه ۲۶-۲۷ روزه بودم 

جز این دو ماه که ۳۱ روزه شدم

لعنت به لتروزول 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ولی خوب دوست داشتی باز عصر برو ببین چه خبره ازاد شده یا هی رشد میکنه

قبل اقدام سرویس رفتم ترشح خیلی کم شده بود نمیدونم چرا.

نظرت آخرت درمورد سونو چیه اگه بخواد ازاد شده باشه تا حالا باید شده باشه الان برم سونو یا اصلا نرم. 

سلام به روی ماهت . خدااا نکنه خااانوم😍😍 الهی که همیشه تنت سالم باشه و خییلی زود به ارزوت برسی فا ...

خداروشکر که خوبید

اخ اخ سرما خوردی 

خیلی مراقب باش الانم هوا داره میره رو به سردی

عسل و لیموتازه با اب گرم برای گلو خیلی خوبه البته اگر منع مصرف نداره عسل

انشالله تنت سلامت باشه عشقم

خودمم که چی بگم الحمدالله

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
من دقیقا ماه قبل و این ماه که لتروزول استفاده کردم و دقیقا هردوماه یه هفته تاخیر داشتم اینطور شد پری ...

این ماهش ک باردار شده بودی حیف شد رشد نکرد ولی...ب نطرم بیا هیچی نخور ادم قرص ک میخوره هم خشکی هم ترس کیست شدن میگیرش .. لعنت به هر چی دارو ک دیگه خستم کرده...منم فعلا گیاهی میرم جلو تا ماه دیگه اقدام کنم. طبیعی حداقل ی ضره ترشح هست از روش بفهمم کی تخمک گذاریمه با قرص سخته فهمیدنش ..انشالله باهم باردار میشیم

قبل اقدام سرویس رفتم ترشح خیلی کم شده بود نمیدونم چرا. نظرت آخرت درمورد سونو چیه اگه بخواد ازاد شده ...

راستش نمیدونم اگه میخوای عصر باز برو ببین امپول به بدنت چطور ازاد میککه یا کیست میشه بیش از حد رشدش  داده...علامت کم شدن ترشح خیلی خوبه یعنی باید ازاد بشه

2706