2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013615 بازدید | 355184 پست
بتا 1640 بچه ها

اووووه

ماشالااااا

جدی دوقلو نشه😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شالله عزیزدلم ان شالله هرچی دعای خیر برا دیگران داری خدا درحق خودتم اجابت گلم گلم

ممنون عزیزم تواین حال و هوای خوبت از خدا بخواه به منم یه بچه سالم و صالح بده3ساله منتظرم.التماس دعا

خدایا شکرت
2728
لیانابخاطر بی حسی تا چند ساعت نمیتونه تکون بخوره بنده خدا 😔 شاید شب بتونه یه پیامی بده. فری و مهرک ...

ايشالله كه حالشون خوبه و درگير خوشي و ني ني هستن😊

عزيزم ايشالله خودتم به سلامت زايمان ميكني♥️

♥️
ممنون عزیزم تواین حال و هوای خوبت از خدا بخواه به منم یه بچه سالم و صالح بده3ساله منتظرم.التماس دعا

عزیزززززززم انشاءالله دیگه چشم انتظارنباشی بچه اولته؟؟؟؟؟

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
عزیزززززززم انشاءالله دیگه چشم انتظارنباشی بچه اولته؟؟؟؟؟

خيلي سنت خوبه واسه بارداري عزيزم 👍خوبه كه زود ميخواي بچه بياري 

بچه اولت چيه؟من يه سال ازت بزرگترم يه پسر ٦ ماهه دارم

♥️
2738
من تکرر ادرار،گشنگی زیاد،سینه هام درددارن بزرگ شدن،ترشح هم دارم ممکنه نی نی باشه؟؟؟؟؟

اره عزيزم احتمالش خيلي زياده من ترشح زياد لوسيوني سفيد داشتم سينه هامم درد ميكرد كه باردار بودم ايشالله كه بارداري اگه نبودي هم وقت بسياره نگران نباش🌺

♥️
خيلي سنت خوبه واسه بارداري عزيزم 👍خوبه كه زود ميخواي بچه بياري  بچه اولت چيه؟من يه سال ازت بز ...

مرسی گلم،یه دختر6ساله دارم ،توخواهربزرگی👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩توچی اقدامی هستی؟؟؟

مرسی گلم،یه دختر6ساله دارم ،توخواهربزرگی👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩توچی اقدامی هستی؟؟؟

نه گلم پسرم ٦ ماهست انشالله يك ساله شد اقدام ميكنم اينجا ميام دوستاي خوشگل و مهربونمو همراهي ميكنم 😍

♥️
اره عزيزم احتمالش خيلي زياده من ترشح زياد لوسيوني سفيد داشتم سينه هامم درد ميكرد كه باردار بودم ايشا ...

انشاءالله راسش وبخوای دومین ماه اقداممم هیچ وقت نامیدنمیشم خداهست خیلی بیشترازایناس رحمتش🤲🤲🤲🤲🤲

2706