2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
شما که گفتی 13 بوده مال شما . من اول پ رفتم گفت 14 بزن من خنگ شدم 13 زدم چون به دکتر دسترسی نداشتم ...

عزیز دلم میگم ماهی که فولیم رشد نکرد و 13بود دکترم اینجوری گفت و منو کیت گمراه کرداگرنه ماه اقدام خوب بود اندازه هاش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ایدا بیا از اقدام هات بگو

عزیز دلم من روز 11 سیکلم رفتم سونو فولی 18 و 23 داشتم دکتر دوتا امپول نوشت گفت14ساعت بعد اقدام کن. ساعت 9شب زدم چون ش ایط نداشتم 20ساعت بعدش اقدام کردم یعنی فردای تزریق بعدازظهرش. که بعد یکی دوساعت بشدت تیرکشیدن تخمدانهام شروع شد و درد داشتم.، طبق توصیه بچه ها دوباره فرداش اقدام داشتم که میشه چهلو خورده ای بعد تزریق.حدود یه ربع یاکمتر پاهامو بالاگرفتم و چرخیدم به راست و پریدم تو حموم. روز اول جوش تزریق کردم و روز دوم شستشو معمولی. تو این مدتم فلوکونازول و گایافنزین و ابهویج زیاد خوردم. 😜

2720

بچه ها من سابقه خارش پوستی دارم و قبلا دکتر رفتم.خوب بودم ها رژیم لعنتی یه خارشی انداخته بجونم هرچند شایدم از رژیم نباشه ولی تا ناخودآگاهم خارش میده وایی خسته شدم چی بزنم خوبه

بچه ها من شکمم یکم بزرگ شده توهم نیستا خودم میفهمم شوهرمم دید گفت اخه نافم بسته بود الان باز شده وسط ...

یوکابد جان دیدی توهفته های بارداری نوشته 5هفته تخم مرغ نخورین آلرژی زا؟!! من بعد رژیمم انقد نخوردم عقده ای شدم اعصابم خورد شد دیدم

2714
واقعا .خدا کنه تا فردا غروب به 18 برسه و بگه حالتای آزاد شدن داره. به نظرت تا فردا غروب به 18 میرسه ...

آره عزیزم حتما میرسه 

بکوب آب هویج بخور 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
آره قربونت برم، التماس دعا دارم اعظم جانم واسه پسر قشنگت دعا میکنم زیااااد الهی که صحیح و سالم بغلش ...

لیانای عزیزم خدا خودش کمکت کنه و بهترین زایمان رو داشته باشی و بسلامت گل پسرت رو بغل بگیری 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
اعظم جان میدونی برای سفیدی قسمت های تیره ی بدن چی خوبه ؟ چیزی که مجرب باشه  راستی مام صابونی ز ...

راستش چیز ۱۰۰ فقط لیزر روش ها خونگی فقط یکم بهتر میکنه..  روش اصلاح هم خیلی مهمه تیغ و ژیلت وحشتناک بدن  و سیاه میکنن.ولی زلج سفید با اب قاطی کنی مثه خمیر بزاری زیر بغل به مرور سفید میکنه ..الان چون بارداری هیچ کرم و چیزی نمیتونم بگم ی وقت ضرر داشته باشه فقط لیمو ترش  هر روز استفاده کنی خوبه. 

الهم صل علی محمد و ال محمد
به نظرت فردا غروب سونو برم یا پس فردا صبح .? تا فردا غروب بزرگتر میشه? به نظرت کی ازاد میشه? ممنو ...

به نظرم امروز صبح برو انشالله ازاد نشده باشه..راستش اون مارک کیت و من تا حالا استفاده نکردم بچها ندیدم بگن تستفاده کردیم خوب بود یا بد.چون کامل از خط کنترل بیتشر بود شاید درست گفته باشه اگه رفتی و ازاد نشد دیگه اون مارک و اصلا استفاده نکن..۳۶ و ۴۸ ساعت بعد امپول نزدیکی کن

اعظم جون یه بار که عفونت داشتم دکترم اینارو داده بود ببین خوبه همینارو بگیرم؟اثرش تا مهر میره اسیدی ...

شانس شوهرم نیست اون نسخه قشنگ میخونه...ولی نوشته ازیترومایسین فکر کنم با مترونیدازول ..پماد کلوتریمازول

2706