2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستای مهربون و‌عزیزم

صادقانه میخوام ی چیزی رو‌اعتراف کنم،،،خیلی راجع بهش فکردم و تمام احساساتم رو‌ زیرورو کردم 

ولی به جرات میتونم قسم‌بخورم که این تاپیک و تمام‌بچه های اینجا بهم👇👇👇👇

اعتماد به نفس،،،عشق،،،جرات..،جسارت،،،صبر،،،،ایمان،،،،توکل به خدا،،،آرامش،،،،همدلی،،،،محبت،،،،راهنمایی های خوب،،،سنگ صبور،،،و خیلی چیزهای دیگه دادن

با تمام خاطرات خوب و بدتون ،،،با تمام اشک ها و لبخندهاتون ،،،،با همه چی خاطره دارم و ازتون درس اخلاق یاد گرفتم 

حالا میدونید همه ی اینا رو چرا نوشتم ،،،اینکه امشب و چند وقته دارم فکر میکنم که از اوردن بچه ی دوم منصرف بشم 

چون ی مقدار روی کار و‌زندگیم تاثیر گذاشته،،،،ولی دیدم هر کاری میکنم و انرژی هایی که از طرف شما و تیکرهای شما به سمتم‌ اومده نمیتونم قیدشو بزنم و میخوام با انرژی و‌پرقدرت ادامه بدم....

دوستتون دارم صاحبان مهربونترین قلبهای دنیاکه تاپیک ❤️بانو❤️هستین 

به امید روزی که هممون ی دسته داریم تایپ میکنیم و با اون یکی دستمون داریم به کارهای نی نی میرسیم 😍😍😍😍🤲🤲🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
@رز٦٣     سلاام عزیزم خوبی خاانوم

سلام فدای شکل ماهت بشم 

خوبی،،،،عزیزمی 

گل دخترت خوبه خدا رو شکر 

چه خبرا عزیز دلم 

چشم به هم بزنی زایمانت میشه نرگسم🤲🤲🤲

2720
سلام فدای شکل ماهت بشم  خوبی،،،،عزیزمی  گل دخترت خوبه خدا رو شکر  چه خبرا عزیز دلم ...

خدا نکنه عزیزم.دخترام خوبن  شکر خدا.این فسقلی هم بلایی شده واسه خودش ماشااله یه جا بند نمیشه😍ولیدخودم زیاد بد نیستم.گلوم وحشتناک چرک کرده و درد میکنه.همش شیر گرم میخورم ولی اصلاا فایده نداشت.شبا انگار عود میکنه اصلا نمیتونم بخوابم.😢

خدا نکنه عزیزم.دخترام خوبن  شکر خدا.این فسقلی هم بلایی شده واسه خودش ماشااله یه جا بند نمیشه😍و ...

ای جونم‌

فسقلی😍😍😍قربونش 

دونه به خوبه بخور که گلوت نرم بشه عزیزم

ای جونم‌ فسقلی😍😍😍قربونش  دونه به خوبه بخور که گلوت نرم بشه عزیزم

خدا نکنه خاله ی مهربونش.ان شااله پسر خودت کلی  از این شیطونیها تو دلت بکنه و تو هم قند تو دلت اب شه. دونه ی به ضررنداره؟اینورا رو نمیشناسم ببینم فردا  عطاری پیدا میکنم بگیرم.

2714
دوستای مهربون و‌عزیزم صادقانه میخوام ی چیزی رو‌اعتراف کنم،،،خیلی راجع بهش فکردم و تمام احساساتم رو‌ ...

رز عزيزم انشالله كه زود زود به خواسته دلت ميرسي عزيز مهربون 

منم اين چند وقته پشيمون شده بودم و فعلا قيدشو زده بودم تا ايشالا دو سه ماه ديگه 

خدا نکنه خاله ی مهربونش.ان شااله پسر خودت کلی  از این شیطونیها تو دلت بکنه و تو هم قند تو دلت ا ...

الهی آمین عزیزدل

نه ضرر که بعید میدونم داشته باشه ولی گلوت رو‌ نرم میکنه حسابی

رز عزيزم انشالله كه زود زود به خواسته دلت ميرسي عزيز مهربون  منم اين چند وقته پشيمون شده بودم ...

مرسی شیما مهربونم 

همچنین شما خانوم گل 

بیشتر بهمون سر بزن عزیزم ❤️❤️❤️

مرسی شیما مهربونم  همچنین شما خانوم گل  بیشتر بهمون سر بزن عزیزم ❤️❤️❤️

اره حتما 

اينجا رو خيلي دوست دارم با اينكه اين چند وقت نيومده بودم 

سرگرم سفر و كاراي تابستوني بودم 

دوستای مهربون و‌عزیزم صادقانه میخوام ی چیزی رو‌اعتراف کنم،،،خیلی راجع بهش فکردم و تمام احساساتم رو‌ ...

🌹🌸🏵🌺🏵🌸🌹🌸🌺🌺🌸😍🤩😍🌸🌺🌺🌸🌹😍👦

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
حنانه جون شما ی نی که سقط کردی به نظر منم پسر بوده  چون مادربزرگم میگفت لخته خونه دختره ولی یه ...

@ابیa    

یوکابد و ابی عزیز سوره حشر امروز به نیت شما دو نفر بود الهی که به حق این سوره ی مقدس و عظیم خدا تو دلیهاتون رو حفظ کنه و به سلااامتی و به موقع بغلشون بگیرین. ان شااله خدا به هردوتون گل پسریهای سالم و ناز نصیب کرده باشه😍

2706