2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013617 بازدید | 355184 پست
نمیدونم زبون کردی مارو توجه میشی یانه شَکَت شدم هم دَمم شکت شده هم همه جام شکت شده...

دشمنت شکت صبا جونم...چته دختر

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الهی دورت بگردم حق داری بخدااااااا..الانم ک هواسردشده و مدرسه هاشروع میشه دیگ دست وبالمون بسته میشه ...

ببين من ديگه به رژيم اينام اعتقادمو از دست دادم خواهرشوهر من داره از سردي ميميره انقدر طبعش سرده ولي ٣تا پسر داره

دايي شوهرم شديدا مشروب خوره و سيگاري درجه يك اونم ٣تا پسر داره 

خيليا نون شب ندارن بخورن چه برسه بخوان اين همه معجون قوي بخورن هر روز ولي پسر دارن 

فقط همه چي دست خداست تا خدا نخواد نميشه.... 

2738
دشمنت شکت صبا جونم...چته دختر

دریاجون دست رو دلم نذار 

زندگیم نیاز به یه دلخوشی داره 

هزارجورزخم تو زندگیم دارم که دلخوشم با بچه ازیادم برن

هیچ فکرنمیکردم حاملگیم انقد طول بکشه

روحم کشش سوژه جدید ناباروری رو نداره...

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
عزیزمی.مثل اینکه قسمت نبود .۱۸هفته گفتن دختره

حنانه جون شما ی نی که سقط کردی به نظر منم پسر بوده 

چون مادربزرگم میگفت لخته خونه دختره ولی یه تیکه چیزی مثل گوشت سفید پسره

خواهر خودم سقط کرده بود اوایل ازدواجش

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️

عزیزای دل من حدودا ۲۰ صفحه عقبم ودارم میخونم بیام جلو که چون مهمانی هستم و خیلی خستم چشم هام دارن بسته میشن هی میخوام بیداربمونم ولی ناخدااگاه چشم هام بسته میشن....

امروز با اینکه مهمانی هستم ولی روژان وحرفهاش لحظه ای از خاطرم وذهنم ببرون نرفته وواقعا خیلی سخته خیلی 

دام گرفته خیلی براش خداخودش کمکش کن ودلش رو آروم کنه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
دریاجون دست رو دلم نذار  زندگیم نیاز به یه دلخوشی داره  هزارجورزخم تو زندگیم دارم که دلخ ...

عزیز دلم به خدا همه گرفتارن یکی کمتر یکی بیشتر....تو اگه کسیو پیدا کردی بدون مشکل شک کن به ادم بودنش....

چه ناباروری...خدا نکنه....توکلت به خدا باشه....به حق مرتضی علی که به زودی دلت شاد بشه...توکل کن به خدا همه چیز درست میشه...

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2706