2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013143 بازدید | 355184 پست
اینم عکس پسرم همین الان یهویی  خواب بود یه دفعه چشماشو بازکرد 😍😍😍 به نظرتون ماشاء ا ...

سلام افسانه ی قشنگم، خیییلی ام ماشالله داره

خداحفظش کنه، زیر سایه ی پدر مادرش بزرگ شه و عاقبت بخیر، شیرش میدی دعام کن زایمان راحتی داشته باشم

چندکیلو بود افسانه؟ نی نی من و تو هم وزن بودن تقریبا تو سونوها می خوام ببینم چقد میشه نی نیم

يا امام رضا...بطلب❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دریا جان ان شاءالله زود زود عکس پسرتو برامون بزاری😍😍

قربون دل مهربونت....با خودت به امید خدا...با بقیه ی بچه های تاپیک...الهی هیچکس نا امید نره بیرون از اینجا

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2728
خانوماي باردار من سه ماه آخر بارداريمم  نميتونم عذاييرو كه خودم درست كردمو بخورم  حالم ا ...

عجب ویار خوبی اش و سوپ مامان پز زرنگی هاا😂😂منم ویارم خیلی زیاد بود مثلا ازبوی خونه بدم می اومد سرویس بهداشتی با بدبختی میرفتم و ملا افتضاح بودم ولی دقیق یادم نیس کدوم ماهها

فعلا زوده تا موعدت صبرکنی یا میخوایی دکترعمومی برو. از مامان مهرساجانم بپرس ببین نظرش چیه

مامان مهرسا خانوم کمکم کنین کمردردشدید کارامو مختل کرده چی کارکنم؟؟؟؟

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
همچنین عزیزم،،عکس پسر افسانه جون و دیدی؟ بعد دوتا دختر شنبه زایمان کرده ،گفتم بهت بگم امیدوار باشی � ...

عزیزم امیدبه مهربونی ورحمت خدا دارم  انشالله قدمش برای پدرومادریش خیرباشه انشالله خدا هم این نعمت رو به ماهم بده انشالله 

مامان مهرسا خانوم کمکم کنین کمردردشدید کارامو مختل کرده چی کارکنم؟؟؟؟

چند روز تا موعدت مونده

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ایدا بیا از اقدامت بگو چکارایی کردی و کی اقدام داشتی

عزیز دلم من داروگیاعی خوردمو و لتروزول رفتم سونو روز 11فولیکول 18 و 23 داشتم دوتا اچ سی جی زدم و 20ساعت بعدش اقدام کردم و ده دقیقه بیشتر نشد پاهامو بالا گرفتم و چرخیدم سمت راست دوباره فرداش چهل و خورده ای ساعت بعدتزریق دومین اقدام. روز اول یه ق مرباخوری جوش شیرین تو یه لیوان اب ریختم و تزریق واژینال کردم 4تاسرنگ 5سی سی. روز دومم فقط شستشو با جوش. 

چرا خدا اینجوری منو امتحان میکنه کاش نمیدیدمش ،،چرا رفتم دستشوئی،،،، هیچوقت اون صحنه یادم نمیره هیچو ...

آخه چرا اینجوری شد

به خدا منم دارم با گریه برات تایپ میکنم دلم آتیش گرفت میخواستم از بچه ها بپرسم ان تی ک رفتی چی شد ک این خبر لابه لای پست های بچه ها شنیدم شوکه شدم خدا به دلت صبر بده و به زودی بهترین شو نصیبت کنه 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
2706