2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
خب دورت ۳۰ روزست .احتمالا تخمک گذاریت روز ۱۵ سیکلته.البته اگه سیکلات منظمه!از روز ۱۴ تا ۱۶ دوره ی تخ ...

عزیزم شنیدم یکی از علائم تخمک گذاری ترشح معذرت میخوام تخم مرغی شکله که من سه شب پیش داشتم که ۲۲ بود

طبق گفته های شما من باید ۲۵ موعدم باشه،پس ۲۳ من اشتباه کردم؟

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شنیدم یکی از علائم تخمک گذاری ترشح معذرت میخوام تخم مرغی شکله که من سه شب پیش داشتم که ۲۲ بود ...

ترشح از چند روز قبل شروع میشه و در لحظه ی تخمک گذاری به اوج خودش میرسه و معمولا نوک سینه ها میسوزه.و بعدشم ترشحات سفت و شیری رنگ و کم میشه که مربوط به بعد از تخمک گذاریه

اینم عکس پسرم همین الان یهویی  خواب بود یه دفعه چشماشو بازکرد 😍😍😍 به نظرتون ماشاء ا ...

هه رووووله 

ماشالا هزار الله اکبر خداحفظش کنه براتون 

زیر سایه پدرومادرش بزرگ شه 

2728
منم اول روغن محلی زدم بعد که افتاد دیگه هیچی نزدم الان هنوز خون خشک شده روش دیگه ترسیدم چیزی بزنم&nb ...

اذرجون ازمامانم.پرسیدم میگ زردچوبه بریز رونافش پر بزن تاخشک بشه..دیگ روغن و وازلین واینانزنی چون تازه میشه..منم یادمه موقع دخترکوچیکم بعداینک نافش میفتاد زردچوبه میزد و باناف بند میبستش

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اینم عکس پسرم همین الان یهویی  خواب بود یه دفعه چشماشو بازکرد 😍😍😍 به نظرتون ماشاء ا ...

ای جوووووونم......هزاران هزارماشالله داره😍😍😍خداحفظش کنه برات

به نظرم الان برو تا دیر نشده اندازه و موقع ازاد شدنشو بهت بگه به نظرم واسه امپول دیره ولی باز بذار ا ...

نه میترسم آخه اعتمادی به این کیتآ نیست آمپول بزنم بهتره

کلی برنامه بارداری دارم ،،نی نی پلاس امروز باز برام پیام اومد که بچم چند هفتش بود و امروز کجاش تشکیل ...

روژان جون خیییییلی ناراحت شدم 

فقط از خدا میخوام بهت آرامش بده و به زودی زود دلتو شاد کنه

ولی عزیزم کاش جنین رو میبردی پاتالوژی و علت سقط رو میفهمدی

آخه خوب بودی که تو .نه لکه بینی نه چیزی یدفعه چرا اینجور شد !!!!!😢😢

هیچی از هیچکس بعید نیست
اذرجون ازمامانم.پرسیدم میگ زردچوبه بریز رونافش پر بزن تاخشک بشه..دیگ روغن و وازلین واینانزنی چون تاز ...

فاطمه جان اینجا ناف بچه که میفته حنا میریزن توش 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
فاطمه جان اینجا ناف بچه که میفته حنا میریزن توش  

مامانم زردچوبه....آخه زردچوبه خاصیت خشک کردن عفونت و ...داره ..الان ازش پرسیدم گف قبل افتادن روغن محلی بعدشم زردچوووبه

ترشح از چند روز قبل شروع میشه و در لحظه ی تخمک گذاری به اوج خودش میرسه و معمولا نوک سینه ها میسوزه.و ...

ممنونم عزیزم خیلی خوب توضیح دادی کاملا متوجه شدم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2706