2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013223 بازدید | 355184 پست
اینم عکس پسرم همین الان یهویی  خواب بود یه دفعه چشماشو بازکرد 😍😍😍 به نظرتون ماشاء ا ...

نازی .چ مو مشکیه😍😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
صبح میخواستم برم سونو

به نظرم الان برو تا دیر نشده اندازه و موقع ازاد شدنشو بهت بگه به نظرم واسه امپول دیره ولی باز بذار اعظم جون نظر بده.اگه خودت که ازاد میکنی امشب و فردا شب بهترین زمان اقدامته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بیمه تکمیلی ک دارم  منم پس میرم پیشش امیدخدا

دکتر خوبیه.خیلیا میگفتن هرجا میریم بچه سقط میشه ولی پیش این اومده بوده نگهش داشته.یکی ک میگفت۴تا سقط داشته.فقط خ شلوغه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

سلام بچه ها 

من ماه گذشته ۱۲ و این ماه۱۱ پری شدم

بنظرتون تخمک گذاریم بین چند تا چند این ماه میشه؟

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2728
امپولم چی

خب برو سونو بعد جوابو ببر پیش دکترت.زود برو زمانو از دست ندی

به نظر من امروز برو سونو از سونوگرافیست هم بپرس کی آزاد میشه ونزدیکترین زمان برای اقدام کی باشه&nbs ...

۶ساااعت.چ خبره .چقدر کنده

بلا لاک پشتی میره😅😅

سلام بچه ها  من ماه گذشته ۱۲ و این ماه۱۱ پری شدم بنظرتون تخمک گذاریم بین چند تا چند این ماه م ...

خب دورت ۳۰ روزست .احتمالا تخمک گذاریت روز ۱۵ سیکلته.البته اگه سیکلات منظمه!از روز ۱۴ تا ۱۶ دوره ی تخمک گذاریته تو هر سیکل

خواهر چیکار کنم آخه  گفتن شیر زردچوبه خوبه خوردم  عسل لیمو خوبه خوردم  هر کوفتی که ...

آره سرفه وعطسه خوب نی برارحم..دونه به چی نخوردی؟4تخم چی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام دوستان من دیشب ساعت ده تقریبا خون ریزیم زیاد شد رفتم بیمارستان توی راهرو کیسه آبم پاره شد  ...

ای وای ای وای روژان جونم 😭😭😭😭😭😭😭بمیرم برات خواهری آخه چرا بازم تکرار شد برات ای خدا حکمتتو شکر . نمیدونم چی بگم حتما قسمتش به دنیا نبوده عزیزم مطمن باش خدا پاداش این همه سختی رو به بهترین شکل بهت میده خیلی ناراحت شدم بخدا الانم بغض داره خفه ام میکنه متاسفم عزیز دلم .ان شاءالله هر چه زودتر به آرامش برسی 😔😔😔😔

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
اینم عکس پسرم همین الان یهویی  خواب بود یه دفعه چشماشو بازکرد 😍😍😍 به نظرتون ماشاء ا ...

ای جااااان،خدا حفظش کنه

ماشاءالله بهش.چه با نمکه

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲

عزیزم خدا حفظش کنه خوب میدونه عکسش میاد پیشه خاله هاش و ما میبینیمش چشاشو باز کرده گوگوری مگوری 😘😘

کلی برنامه بارداری دارم ،،نی نی پلاس امروز باز برام پیام اومد که بچم چند هفتش بود و امروز کجاش تشکیل ...

روژان جون یهو یادم افتاد .اول بزار حال روحیت خوب بشه بعد حتما دکترتو عوض کن ی دکتر خ خوب برو .سری قبل ک مطب بودم ی خانمی میگفت یکی دوبار ک سقط کنیم بدن عادت میکنه نمیتونه جنینو خوب نگهداره.چقدر صحت داره رو نمیدونم.ولی ایشالا واسه سری بعد خ دقت کن

به نظر من امروز برو سونو از سونوگرافیست هم بپرس کی آزاد میشه ونزدیکترین زمان برای اقدام کی باشه&nbs ...

جدي ٦ ساعت طول ميكشه؟؟؟ 

نشنيده بودم اينو 

من هميشه ٢،٣ ساعت بعد تزديكي ميرم دستشويي كه😕 

2706