2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام دوستان گلم ببخشید ک اینقد دیر اومدم از خودم خبر دادم نتم تموم شده بود درد زیادی هم دارم خصوصا ق ...

وایییی افسانه جون خیلی برات خوشحالم قدم نو رسیده مبارک ،زیزسایه پدر و مادرش بزرگ شه انشالله عاقبت به خیر باشه.

ولی روژان دل همرو به اتیش کشید خیلی براش ناراحتم.

2714
منم اول روغن محلی زدم بعد که افتاد دیگه هیچی نزدم الان هنوز خون خشک شده روش دیگه ترسیدم چیزی بزنم&nb ...

فک کنم بایدوازلین بزنی بذارازمامانم بپرسم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اخه چرا چ ربطی به مسافت طولانی داره حتما یه مشکل جدییی داره نگفتین هفته ی چندم بارداری بوده؟

یادم نیس دقیق چند هفتش بود. مسافت طولانی ک تاثیر داره ولی باید بره پیش ی دکتر خ خوب ی مشکلی هست این دومین باره سقط داره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ابجیا روز 13 کیت من با ادرار دوم ساعت 1ظهر زدم چه موقع برم سونو ? به نظرتون یدونه آمپول هاش سی جی &n ...

به نظر من امروز برو سونو

از سونوگرافیست هم بپرس کی آزاد میشه ونزدیکترین زمان برای اقدام کی باشه 

اینم در نظر بگیر اسپرم۶ساعت طول میکشه تا به تخمک برسه

تخمک هم ۱۲ساعت تا۲۴ساعت عمر میکنه

یه وقت زمان رو از دست ندی

2706