2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013475 بازدید | 355184 پست
اینم عکس پسرم همین الان یهویی  خواب بود یه دفعه چشماشو بازکرد 😍😍😍 به نظرتون ماشاء ا ...

هزاررررررماشاءالله چ خوشمل خدابرات حفظش کنه عزیزم برای ماهم دعاکن 

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند ساعت بعد کیت اقدام باید کرد .من امروز خودم و شوهرم چه آمپولی بزنیم خوبه 

خوراکی قلیایی زیاد بخور

مثل:برگه زرد الو،انگور،انبه،کشمش،توت فرنگی،لیمو ترش

جوش شیرین هم بخور هم تزریق کن

موز هم خودت هم همسرت

اسطوخودوس

چای زعفران ونبات

شام خودت سیب زمینی آپز

همسرت بچه ها میگن دنبلان گوسفند دکتر من میگفت فسنجون

2728

قربون تک تک تون برم ک این همه بهم لطف داشتید ببخشید ک جواب تک تک تونو ندادم 😭😭😭

اولین بار این همه اعلان دارم و جواب ندادم مطمن باشید میخونم ولی فرصتی ندارم ک جواب بدم ان شاء الله بعدا میام جبران میکنم

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
اینم عکس پسرم همین الان یهویی  خواب بود یه دفعه چشماشو بازکرد 😍😍😍 به نظرتون ماشاء ا ...

واااای عزیزم چقدر موهاش و چشماش مشکیه براش اسفند دود کن هزار ماشاالله  .انشاالله زیر سایه پدرو مادر بزرگ بشه.افسانه جان منو دعا کن فردا پس فردا اقدام دارم

2738
قربونت برم مامان هدیه ی عزیزم به ابروی بی بی دوعالم فاطمه زهرا س قسم میدم خدارو که به زودی شما و مام ...

ممنون عزیزم ان شاءالله توکل بر خدا

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

پس چی که داره یکی که نه هزار تا ماشاالله داره😍😍😍😍😍 خدا بهت ببخشه عزیزم....قدمش پر خیرو برکت....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

هزار ماشاءالله 💋💋💋💋💋💋❤💋❤ خدا حفظش کنه عزیزم ان شاءالله مایه ی افتخار دودنیات بشه براش حتما اسفند دود کن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
فداتشم . ان شاالله خیلی زود قسمت خودت بشه مهربونم

توکل بر خدا

2706