2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
دکترای اینجا اصلا آمپول ریه نمیدن . مگر موارد خاص و پرخطر .. من از هرکی پرسیدم اصلا نمیدونست چیه! دک ...

اخه من پر خطرم زینب 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
بله قبلیه هم پسر بوده سقط شده جدیدا ک رفته بود سونو گفته بود ب احتمال زیاد سقط میشه و باید سرکلاژ ب ...

از ترس نبوده. سونوش یه شهر دیگه بوده مسافت رفت و برگشت و معطلی که اونجا داشته باعث لکه بینیش شده بود .البته طول سرویکسش خیلی کم بود

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلستر زیاد نخوردم ،هفته ای نهایت دوبار .اونم بعضی وقتا نصفش میکردم با یکی   . منم از خورشتیا ب ...

چشم بذار این سرفه لعنتی ببینم چی میشه بعد می افتم دنبال کباب 

اعصابم داغونه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
عشقم به نظرت من آمپول ب کمپلکس ب 12 بزنم یا ویتامین دی بزنم هم بدنم قوی بشه هم اینکه سرما خوردگی داش ...

ب ۱۲ و دی هر دو ویتامین عالی برا باروری ن..حداقل ماهی ۱  ۲ بار امپول ب۱۲ بزن خیلی عالیه..یا ب کمپلکس که ادم و قوی میکنه....برا شوهرت ک امپول ب کمپلکس عالیه یه جور تقویت اسپرم...سیستم ایمنی بدن و بالا میبره...فقط اگه ب کمپلکس میزنی دیگه لازم نیست  ب ۱۲ بزنی .خودش ب۱۲ داره ولی حجم کمتر

الهم صل علی محمد و ال محمد
2720
قبلیه رو نمیدونم یعنی اینو ضربه زده؟؟فکر نکنم

من خوندم توپست ها .منم فکرنکنم بخاطر سنو وضربه واسترس باشه .بخاطر کوتاه بودن طول سرویکس ومسافت طولانی راه امکان داره باشه

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام دوستای عزیزم، ممنون از اینکه به یادم بودید منم تا جاییکه یادم بودید همه تونو دعا کردم انشالله ...

عزیزم قدم نو رسیده مبارک خدارو شکر که هردو سالمید خیلی خوشحال شدم💕💕

2714
از ترس نبوده. سونوش یه شهر دیگه بوده مسافت رفت و برگشت و معطلی که اونجا داشته باعث لکه بینیش شده بود ...

بله بخاطر مسافت طولانی بوده.

بدترین پستی ک نی نی سایت دیدم همین پست روژان بود خ سخته

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ای داد بیداد ای کاش بعد این همه مدت نمیومدم تایپیک

روژان جان خواهر گلم بمیرم برات بمیرم براا دلت عزیزدلم

ب خدا نمیدونم چی بگم خدا خودش بهت آرامش بده زود جاشو برات پر کنه ب حق امام هشتم

😢😢😢😢😢😢😢

من ب معجزه خدا ایمان دارم...هذا من فضل ربی...
ب ۱۲ و دی هر دو ویتامین عالی برا باروری ن..حداقل ماهی ۱  ۲ بار امپول ب۱۲ بزن خیلی عالیه..یا ب ک ...

چند ساعت بعد کیت اقدام باید کرد .من امروز خودم و شوهرم چه آمپولی بزنیم خوبه 

بله بخاطر مسافت طولانی بوده. بدترین پستی ک نی نی سایت دیدم همین پست روژان بود خ سخته

اخه چرا چ ربطی به مسافت طولانی داره حتما یه مشکل جدییی داره نگفتین هفته ی چندم بارداری بوده؟

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
سلام دوستان من دیشب ساعت ده تقریبا خون ریزیم زیاد شد رفتم بیمارستان توی راهرو کیسه آبم پاره شد  ...

وای واقعا از ته دل ناراحت شدم خیلی سخته فقط میتونم بگم خدا بهت صبر بده و زودی دلتو با یه گل پسر دیگه شاد کنه.

2706