2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
عشقم مامان من فقط و فقط روغن محلی میزنه ناف بچه ..بعداینک میفته وازلین بدون بومیزنه..توچی گذاشتی برا ...

منم اول روغن محلی زدم بعد که افتاد دیگه هیچی نزدم الان هنوز خون خشک شده روش دیگه ترسیدم چیزی بزنم 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
کلی برنامه بارداری دارم ،،نی نی پلاس امروز باز برام پیام اومد که بچم چند هفتش بود و امروز کجاش تشکیل ...

قربون دلت برم 😢😢 واقعا سخته منم کشیدم کاملا درکت میکنم😭😭 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...😭😭

فقط خدا میتونه کمکت کنه عزیزم. ان شاالله بهت صبر بده و خیلی زود جاش چندتا پسر قدونیم قد بده . 

فکر کنم تو باید چله بری کنی 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان گلم ببخشید ک اینقد دیر اومدم از خودم خبر دادم نتم تموم شده بود درد زیادی هم دارم خصوصا ق ...

مباااااارک بااااااااشه💓💓💓💓💓💓💓💓💓

عزیزم مبارکه قدمش خیر باشه امیدوارم پسرت روز به روز اقا تر بشه و موفقیت های زندگیشو ببینی و با وجودش خوشحال باشید

خواهر چیکار کنم آخه  گفتن شیر زردچوبه خوبه خوردم  عسل لیمو خوبه خوردم  هر کوفتی که ...

عزیزم فقط چیزای گرم بخور،شیرگرم،چای،اگه می تونی روغن غازپیدا کن یه قاشق غذاخوری،کجازندگی می کنی؟من دارم روغن غازوووو

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2728
بچه ها برام دعا کنید سرکارم و دارم یواشکی اشک می ریزم دوباره درد پریودی لعنتی اومد خدایا چرا من دوبا ...

صبر کن هنوز ک نیمده 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
کلی برنامه بارداری دارم ،،نی نی پلاس امروز باز برام پیام اومد که بچم چند هفتش بود و امروز کجاش تشکیل ...

روژان جون نميدونم چي بگم واقعا فقط همينطوري اشك ريختم وقتي پستت رو خوندم😰😰😰😰 

انشالله خدا به زودي جاشو برات پر ميكنه و يه گل پسر سالم دوباره بهت ميده الهي امين🤲🏻

دکترم گفته بود 30 شهریور بزنم ولی جواب آز قندم رو که دید گفت اصلا نباید بزنی  الان یکی از دغدغ ...

دکترای اینجا اصلا آمپول ریه نمیدن . مگر موارد خاص و پرخطر .. من از هرکی پرسیدم اصلا نمیدونست چیه! دکترمم گفت اصلا لازم نیست . انگار برای همه نیاز نیست اعظم ،توهم استرسشو نداشته باش توکل ب خدا بچت سر وقت ب دنیا میاد و اصلا نیازی ب این آمپول پیدا نمیکنه

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
بچه ها برام دعا کنید سرکارم و دارم یواشکی اشک می ریزم دوباره درد پریودی لعنتی اومد خدایا چرا من دوبا ...

انشالله پريود نميشي 

خيلي سخته روزامون همش با انتظار و استرس ميگذره 

منم ديشب كلي گريه كردم چي ميشه خدا به ماهم پسر سالم بده چي ميشه اخه خداياااا😰

امروزم كه روژان اونطوري گفت واقعا بهم ريختم خدابهش كمك كنه انشالله🤲🏻

دکترم گفته بود 30 شهریور بزنم ولی جواب آز قندم رو که دید گفت اصلا نباید بزنی  الان یکی از دغدغ ...

عزيزم منم ديابت بارداري داشتم 

امپول برام نزدن 

ولي دخملم به موقع دنيا اومد شكر خدا

گل پسر تو هم بچه خوبيه به حرف مامانيش گوش ميده و سر وقت دنيا مياد انشالله نگران نباش😍اميد به خدا

می اد دردش می شناسم دوسال از دکتر بدم می اد از سونو واژینال بدم می اد 

وای دیگ خبر بد ندین

دیگ نمیتونم.اصلا امروز فولیام یادم رفت همش بفکر پسر روژانم😔😔

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها مگه قبلا روژان سقط داشته ؟بعد چرا هی میگید کارسنو هست؟سنو بهش ضربه وارد کرده؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706