2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010572 بازدید | 355183 پست
عزیزدلم ممنونم. خداکنه همه بچه های تاپیک ج زحمتهاشون بگیرن. من بی بی زدم تنن داره میلرزه!! 

ایدا جووون تبریک

انشالله بارداری راحت و سلامتی داشته باشی 

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
کلی برنامه بارداری دارم ،،نی نی پلاس امروز باز برام پیام اومد که بچم چند هفتش بود و امروز کجاش تشکیل ...

خدایا روژان اصلا جرات این که رو پستت ریپلای کنم نداشتم واقعا واست ناراحتیم همه 

نمیدونم اصلا چی باید بگم هرچی هم بگم کلیشه ای و بی معنی و باری از رو دوشت کم نمیکنه 

شرمنده که کاری از دستمون واست بر نمیاد 😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر میکنم فاطمه جان و خیلی  دعا کردم برای همه لحظه ای رو که برن رو تخت سونو و اول سلامتی ب ...

الهی آمین🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2720
سلام بچه ها این عکس بی بی چک من. 

ای جان دلم خدایا شکرت خدایاصدهزارمرتبه شکرت دلم میخواد ازخوشحالی گریه کنم ولی خونه عموم هستم نمیشه خیلی برات خوشحالم آیدا دیدی بهت گفتم مطمئنم بارداری؟مبارکت  باشه خواهرم انشاءالله گل پسری رو سالم وسلامت بعد۹ماه بگیری بغلت 

برای همه ی بچه های منتظر دعا کن قربونت برام با این حال خوبت🙏😍❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
چرا خدا اینجوری منو امتحان میکنه کاش نمیدیدمش ،،چرا رفتم دستشوئی،،،، هیچوقت اون صحنه یادم نمیره هیچو ...

روژان جون بخدا نمیدونم چی بگم که باهات همدردی بشه

واقعا مغزم درد گرفت

خدا خودش ارومت کنه به حق دل شکسته حضرت زینب

انشالله زود جاش برات پر میشه عزیزم

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
سلام عزیزم ...مرسی خوبه انشالله قسمت خودت  راستش من اقدام قبلم سونو رفتم و امپول زدم دوتا ولی ...

خداروشکر ،،اروین جان قرص پتاسیم خودت گرفتی از داروخونه یا تجویز پزشک بود من پتاسیمم خیلی پایینه ،اسم قرصش یادت هست بگی من تهیه کنم ،چقدر خوردی و باچه دوزی،چقدر مونده به اقدامت امپول ویتامین دی نزدی من الان دکتر دوتا بهم داده که مهر و ابان بزنم و بعدش هفته ای قرص بخورم ،اذر هم شاید برم اقدام ،اشکالی نداره به نظرت؟؟

خدایا روژان اصلا جرات این که رو پستت ریپلای کنم نداشتم واقعا واست ناراحتیم همه  نمیدونم اصلا چ ...

مثل خودم که اونروز پیام گلدونه رو دیدم و نمیدونستم چی بگم بهش قلبم به درد اومد براش ،،،

انشالله پسرتو سالم بغل کنی عزیزم

😍خدایا شکرت 😍
2714
چرا خدا اینجوری منو امتحان میکنه کاش نمیدیدمش ،،چرا رفتم دستشوئی،،،، هیچوقت اون صحنه یادم نمیره هیچو ...

روژان چی شده ؟ چرا تیکرت روبرداشتی؟موهای تنم سیخ شده اینا چیه نوشتی.؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
خداروشکر ،،اروین جان قرص پتاسیم خودت گرفتی از داروخونه یا تجویز پزشک بود من پتاسیمم خیلی پایینه ،اسم ...

والا قرص پتاسیم را من خودم از داروخونه گرفتم ۲۰ تا دونه فکر کنم یا ۳۰ تا خوردم یعنی یه دوره ولی اسمش را اصلا یادم نیست جعبه اش را هم انداختم رفته فقط یادمه خارجیش را گرفتم قیمتش هم بالا نبود 

ویتامین دی هم تا ۳ ماه قبل اقدام میزدم 

اگه خیلی ویتامین دی بدنت پایین هستش از روی ازمایش این دوز را بهت داده اعتماد کن به حرف دکترت چون پایین بودن ویتامین دی باعث سقط جنین میشه خدایی نکرده 

سلام دوستان گلم ببخشید ک اینقد دیر اومدم از خودم خبر دادم نتم تموم شده بود درد زیادی هم دارم خصوصا ق ...

خداروشکر افسانه جان به سلامت گل پسرتو بغل کردی قدم نو رسیده ات مبارک.التماس دعا ان شالله همه ی بچه های تاپیک همین حس خوب تورو تجربه کنیم.🙏🙏😍😍😘😘❤❤ گل پسرتو شیر میدی برای حال دل روژانم دعا کن حالش خیلی بده😔😔🙏

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
سلام عزیزم ،اره اینجا چند نفری هستیم که دوتا دختر داریم ،و الان یکیمون تازه باردارشده،،عزیزم دخترات ...

عزیزم دخترای من دست بوسند دختربزرگم 15 سالش است دختر کوچیکم امسال میره کلاس اول 

سلام دوستان من دیشب ساعت ده تقریبا خون ریزیم زیاد شد رفتم بیمارستان توی راهرو کیسه آبم پاره شد  ...

وای خواهر چی کشیدی تو؟از نوک انگشت پاهام یخ کرده تا مغزم سوت میکشه تمام بدنم مورمور شده وای خدا به دلت صبروآرامش بده وای دیگه تحمل تایپ ندارم دلم داره آتیش میگیره خوشحالیمون چه زود تموم شد امروز ای داد بیداد وای برمن چی دیدی وچی کشیدی خواهر چی بگم آرومت کنم که هیچ کلمه وجمله ای آرومت نمیکنه

کلی برنامه بارداری دارم ،،نی نی پلاس امروز باز برام پیام اومد که بچم چند هفتش بود و امروز کجاش تشکیل ...

منم واقعا نمیدونم چی بگم عزیزم ک دلت آروم بگیره فقط خیلی ناراحتتم .روژان جان باز هم خداروشکر کن به حکمت خدا فکر کن و خودتو اذیت نکن به دختر نازت فکر کن عزیزم اونو هم اذیت نکن شاید خدایی نکرده زبونم لال اگه به دنیا میومد مشکلی داشت ک خدا نخواسته تو با مشکل بچت اذیت بشی انشالله یکی دیگه میاری عزیزم 

2706