2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013622 بازدید | 355184 پست
سلام دوستای عزیزم، ممنون از اینکه به یادم بودید منم تا جاییکه یادم بودید همه تونو دعا کردم انشالله ...

الهام جان مبارک باشه قدم نو رسیده ،خداروشکر که حالتون خوبه ،چه خوب که زود اومدی خبر دادی از خودت و مارو چشم انتظارر نذاشتی،

چقدر بد که درد طبیعی رو کشیدی و اخر هم سز شدی ولی بازم خداروشکر 🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطف داری اتناجوووونی باتو دلیت برامنم دعاکن عزیزدلم. 

حتما عزیزم ان شالله به سلامت بغلش کنی🙏🙏❤❤

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
ان شاءالله عزیزم،،خودت میدونی شرایط ما دختر دارا رو دیگه تو روخدا منو دعا کن همچنین بقیه بچه ها مخصو ...

قربون محبتت  عزیزم باورکن اول از همه کسانی رو  که شرایط خودمو نو داشتن یاد کردم که میدونم چقدر استرس و دلمشغولی هاشون زیاده تا برسن به لحظه ای که خبر پسر دار شودنشونو میشنون  

انشاالله دریا جون هم بزودی به آرزوش میرسه و بعدشم انشاالله به نوبت شما و همه عزیزانی ک دو تا دختر دارن و واقعا رسیدن به این آرزو براشون  چندین برابر دیگران استرس و دلهره داره برسه که با شادی و سلامتی در آغوش بگیرن پسراشونو 

و همچنین همه عزیزانی که آرزوی فرزند سالم و صالح رو دارن با جنسیت دلخواه حاجت روا بشن آمین یا رب العالمین 

2728

سلام دوستان گلم ببخشید ک اینقد دیر اومدم از خودم خبر دادم نتم تموم شده بود درد زیادی هم دارم خصوصا قسمت پایین کمرم  ک بیحس کردن من شنبه ساعت هفت غروب عمل شدم و پسرمو دیدم اون لحظه همه ی دوستای گلم دعا کردم ک به خواسته ی دلشون برسن فک میکنم اسم کسیو جا ننداختم اگر هم جا انداختم گفتم همه و همه ی دوسای گلم توی تاپیک بانو

خدارو هزاربار شاکرم بابت این هدیه اش و از خدا میخوام قسمت تک تک تون کنه فکرشم نمیکردم روزی برسه ک من سه روز از این تاپیک بی خبر باشم😱 سعی میکنم امروز عکسشم بزارم

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
مبارکت باشه عزیزدلم خیلی خوشحال شدم برات دیدی بهت گفتم نی نیت پسره؟ ماجرای طناز روبرات تعریف کرده ...

ممنونم عزیز دلم دلداری ها ی تک تکتون یادم هست 

با دعا ها و لطف شما دوستان هست این موهبت  انشاالله روزی همه ی آرزو مندا مخصوصا بچه های تاپیک خودمون 

انشاالله یکی یکی همه به آرزوشون میرسن با توجه به دعاهای خیر و انرژی مثبتی که   جو تاپیک داره 

2738
سلام دوستان گلم ببخشید ک اینقد دیر اومدم از خودم خبر دادم نتم تموم شده بود درد زیادی هم دارم خصوصا ق ...

قدم نورسیده مبارک افسانه جانم....خداروشکر واسه الانت....ماها که عین خودت دوتا دخمل داریم دعا کن حال الانتو تجربه کنیم عزیزم‌..‌.خدارو شکر که هر دوتاتون سلامتین انشالله قدمش خیر باشه براتون💖💖💖

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام دوستان گلم ببخشید ک اینقد دیر اومدم از خودم خبر دادم نتم تموم شده بود درد زیادی هم دارم خصوصا ق ...

وای افسان کجای خواهر چشمون به موبایل خشک شد انقدر منتظرت بودیم😊😊😊 ،،،مبارک باشه قدم نورسیده ،عاقبت بخیر بشه ان شاءالله،

الهی سز هم عوارض خودشو داره دیگه خداروشکر که پسرتو دیدی فدات شم،استراحت کن بزار زودتر خوب بشی زیلد نشین و بیشتر دراز بکش ،،اسم پسرتو چی میزاری گلم عکسشو زودتر بزار منتظرتیم ها😘😘😘😘 

ای جانم عزیزم خدا رو شکر که سالمه و همه چیز خوبه ان شاءالله جنسیتش هم‌گل پسره و به سلامت بغلش میگیری ...

قربونت برم مامان هدیه ی عزیزم به ابروی بی بی دوعالم فاطمه زهرا س قسم میدم خدارو که به زودی شما و مامان ستایش و فاطمه ها مون و بقیه عزیزان منتظر که آنقدر بیصبرانه منتظر پسرای سالم و صالح هستن هر چه زودتر حاجت روا کنه 

انشاالله خیلی زود و نا باورانه همتون به آرزوهاتون میرسید انشالله

انشالله بتا حسابی بالا رفته..به دکتر خودت بگو ...ویتامین دی کم نیست؟لبنیات خوب میحوری؟سعی کن زیاد اس ...

انشالله .نمیدونم لبنیات ک خیلی وقته نمیخورم بخاطر سردیش برا کیست ک داشتم ویتامین دی رو هم نمیدونم بهش بگم ببینم چی میگه  اصلا بلند شدن و نشستن شده عجل جونم 

آره دیگه شما یپا خانم دکتری براخودت اجی.😘😘😘 ایشاله زودتر بی بی خودت منم  خیلی امیدوار و منتظ ...

آیدا جون مبارکت باشه عزیزم  بدون نگرانی و با توکل به خدا منتظر گل پسرت باش که به سلامتی بغل بگیریش عزیزم استرس رو بذار کنار 

مبارکه خانومی 

قدم نو رسیده مبارک 

الهی بسلامت و با دل خوش بزرگش کنی

موقع شیر دادن دعامون کن

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2706