2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
نگا کن ۳۲ سال ب این طرف فرق داره تا قبل ۳۲ سال یکیه

اهان من ۳۲ سال به این طرف ونگاه کردم گلم به اون طرف ونگاه نکردم .من برای دختر خودم رو از همین جدولی که الان گذاشتی نگاه کردم قبلا ودیدم درسته. ولی اینجا داشتیم بچهایی که اشتباه شده باشه براشون.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فسقلی کلا مثال نقضه.آخه خواهرم قرص اورژانسی هم سریع خورده ولی این فسقلی اومده.دکترش گفته بود تو روز ...

چقدر جالب خدابراش حفظ کنه گل پسرش رو انشاءالله یه دوقلوش قسمت خودت عزیزدلم😘😘😘❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2456
چقدر جالب خدابراش حفظ کنه گل پسرش رو انشاءالله یه دوقلوش قسمت خودت عزیزدلم😘😘😘❤❤❤

من ی قول میخوام.ی فندق😍 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
از اولین باری که پری شدن تاالان شاید کلا4یا5بار ترشح داشتم بقیش کلا خشک خشک

پس کلا بدنت اینطوریه اینجا بچه هایی هستن که ترشح ندارن اصلا .

سیکل هات چند روزست؟تخمک گذاریت خوبه ؟سنو رفتی تا حالا؟

من متولد۱۱شهریور ۷۳هستم عزیزم و از۲۵مرداد تا۱۰شهریور میشه اقدام هام

پسرههههه

بچه همتون پسر میشههه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
پس کلا بدنت اینطوریه اینجا بچه هایی هستن که ترشح ندارن اصلا . سیکل هات چند روزست؟تخمک گذاریت خوبه ؟ ...

سیکلام که باهمین قرص فقط منظمه اگر نخورم پریود نمیشم بااین قرص هم میشه31روزه.سونو هم فقط یه بار پارسال رفتم که گفت فولی بالغ نداری بااینکه لتروزول خورده بودم

خدایا شکرت
2714
ممنونم خواهرگلم انشاءالله بچه های تاپیک خیلی زود حاجت روا بشن  بابت دعای خوب وقشنگت ممنون گلم ...

❤❤❤😘

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
من متولد۱۱شهریور ۷۳هستم عزیزم و از۲۵مرداد تا۱۰شهریور میشه اقدام هام

اگه ۲۴ بخوایم حساب کنیم دخترمیشه

ولی چون ۲۵ تمام شدی اینجا یعنی ۲۵ سالته پسر میشه عزیزدلم .

البته این روهم بگم یه جورایی لب مرز افتادی بین پسرودختر ....

ولی خوب چون از خدا وامام رضا خواستی دست خالی برت نمیگردونن وانشاءالله خدا قسمتت کرده باشه قربونت برم  😍❤😘🙏

من ی قول میخوام.ی فندق😍 

انشاءالله هرچی ازخدا میخوای خیلی خیلی زود قسمتت کنه عزیزدلم😘😘😘❤❤❤

سلام بچها من ۴۰۰ صفحه عقبم دارم تند تند میخونم برسم بهتون😕😕😕😐😞🤭

میگم ببخش من بعضی صفحات رو نخوندم. یه بارم سوال کردم دوستان جواب ندادن،

بانو۱۲ چه کار کرد باردار شد؟؟؟ جنسیتشو میدونید؟؟؟

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)
سیکلام که باهمین قرص فقط منظمه اگر نخورم پریود نمیشم بااین قرص هم میشه31روزه.سونو هم فقط یه بار پارس ...

خوب الان قرص محرک لتوروزول یا کلومیفن نمیخوری؟

2706