2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
عزیزم برات حتما دعا میکنم     سال دیگه همین موقع صاحب گل پسری بشی . من پارسال همین موقع ...

خیلی خیلی ممنون تورو خدا دعام کن صدای پسرتو خدا میشنوه چون پاک وبی گناهه. انشاالله همین که میگی بشه پسرم زودتری بیاد تو شکمم واز این مسخره بازیا راحت بشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه وارد سه ماه شدم ده هفتم کامله

ان تي از هفته ١١ تا ١٣ انجام ميدن چطور ٢١ ميخواي بري ؟ديره ب نظرم اگه ده هفتت پره 

براي همه دعا كنيد مثل پروردگار ك مهربانيش برهمه سايه افكنده است اي دوست مرا دعا كن شايد نزديكتر از من ب خدا ايستاده اي🙏🏻  
خانما من سقط کردم الان بیمارستان بستری هستم خیلی ناراحتم 😭😭😭😭😭😭 برام دعا کنید مامان ستایش فاطم ...

عزیزم اخه چرا

خیلی ناراحت شدم

امیدوارم بهترینها برات اتفاق بیفته ❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2728
خانما من سقط کردم الان بیمارستان بستری هستم خیلی ناراحتم 😭😭😭😭😭😭 برام دعا کنید مامان ستایش فاطم ...

خیلی خیلی برات ناراحت شدم ،حال الانتو خوب درک میکنم منم ۸ ماه پیش این بلا سرم اومد ولی اصلا امیدت و ازدست نده بازم سرحال میشی و اقدام میکنی و انشاالله اینبار خداوند یه نینی ناز و سالم قسمتت میکنه ،برای ارامشت صلوات میفرستم 🤲

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
عشقم من هیچ علامتی از تخمک کذاری ندارم همه میگن امپول میزنیم درد نخمدان داریم و ترشح پس چرا من هیچ ...

چی بگم خواهرم شاید بدون علائم تخمکت میخواد ازاد بشه شایدم بعد ۳۶ ساعت آزاد بشه فقط حواست باشه از دستش ندی 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خیلی برات ناراحت شدم دعا میکنم خدا به دلت آرامش بده 

اون همه استرست پس الکی نبود

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
الان پست های بچها رو خوندم منم این یک سال و خورده ای چقد زجر کشیدم با روز تخمک گذاری چقد سونو دادم ک ...

حق داری روژان جون ماها هنوز باردار نیستیم استرس اون روز وداریم چه برسه باردار باشیم وتواون شرایط

انشاءالله خدا کمکت کنه تا به آرزوت برسی ودلشاد بشی عزیزدلم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

عشقم من هیچ علامتی از تخمک کذاری ندارم همه میگن امپول میزنیم درد نخمدان داریم و ترشح پس چرا من هیچ ...

فاطمه جون من نظرم اینکه فردا صبح یا عصر یا آخر شب اقدام اولت روبری

اما بازم ریسکه بخوام بگم حتمااین کارو بکن چون امکان داره فردا شب یا پس فردا صبح آزاد کنی چون اینجا بچه ها میگن تازه بعد ۳۶ ساعت آزاد میشه .انشاءالله خدا این ماه یه گل پسر صحیح وسالم قسمتت کنه تا دیگه راحت بشی خواهرم.اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

دلم میخواد زودتر اقدام های همتون تموم بشه  وبرسیم به روزهای بی بی زدن ای خدا خودت کمک کن 

به امیدخدا این ماه کلی بی بی مثبت داریم هرسه تا مامانمون که دوتا دخمل ناز دارن این ماه قراره خوشحالمون کنن وهمین طور بقیه مامان ها بیان وبه ترتیب عکس بی بی مثبتشون رو برامون بزارن ماهم ذوقش رو بکنیم

اول مامان ستایش بعد دریا بعد فاطمه بعد فاطمه (شجره ی طوبی)بعد آیدا بعد مامان هدیه ومامان مهرسا وپانیذو۱۱۹

انشاءالله همتون این ماه عزیز باردار میشید با جنسیت دلخواهتون 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

بقیه اقدامی های تاپیک هم انشاءالله مهر ماه میدونم این ماه فعلا اقدام ندارید ...❤🙏

هر وقت میبینی درد شدید تخمدان داری بدون که داره آزاد میشه , 

آخه ماههای قبل ک اصلا توفکر نبودیم هیچ دردی احساس نمیکردم عزیزم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
مگه دیروز نرفتی سونو , چرا دیگه اقدام نکردی , موقع خوبی بود . 

دکترگف تا2شنبه صبح آزادمیشه منم گفتم ک دبروزم برم سونو و دقیق بفهمم کی آزادمیشه اصلا شوکه شدم وقتی گف فولی نداری بعد گف آزادشده

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

خانما لطفا راهنماییم کنین من الان ۱۴ روزه که دوتا آمپول hcg زدم الان بی بی چک گذاشتم منفی بود یعنی برای این ماه احتمال بارداری نیست؟نرم آزمایش بدم؟

یا امام رضا به تو توسل کردم نا امیدم نکن از خدا بخواه به منم نی نی سالم بده و دل همه ی منتظرا رو شاد کنه
2706