2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013277 بازدید | 355184 پست
فکر میکنی دلیل عدم موفقیت ای یو آی برای شما چی بوده؟

مامان ستایش جون 

شما iui تعیین جنسیت انجام دادین؟؟؟

محرک هم خوردین و چه روزهایی چه فولیهایی داشتی ؟؟؟

امپول زدین ؟؟؟چند ساعت بعدش برای iui رفتین؟؟؟

دکتر توصیه‌ای بهتون نکرد قبل ازiui؟؟؟

آزمایش همسرتون‌ رو بعد و‌ قبل از iui گرفتن یا فقط جداسازی و تزریق رو‌انجام دادن؟؟؟

سیاهدونه و آب هویج و این خوراکیهای طبیعی هم خوردین یا نه؟؟؟؟

ببخشید سوالام خیلی زیاد شد عزیز دلم 

منم ی جورایی افتادم فکر iui,,,,برای همین سوالام زیاد شد فدات❤️

واینکه خدا رو به عظمت و جلالش قسم میدم که با جواب مثبت آزمایشت همین ماه بیایی و‌خوشحالمون کنی عزیز دلم.

انشاءالله ماه محرم براتون خیر و‌برکت زیادی به همراه داره(الهی آمین)🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
سلام عزیزای دل خوب هستید؟ افسانه جون نگران نباش گلم سنو کاملا نوشته نرماله اگه مشکلی بود نمی نوشت ن ...

خیلی خوبی سامیار جونم 

مثل درس میایی خلاصه نویسی میکنیژو شرح حال مینویسی

بی نظیری دخترررررر

یعنی کسی نخونده باشه چند صفحه رو‌،،،،،با کامنت بلندت کامل متوجه میشه داستان چیه❤️❤️❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@tayebe87   امیدوارم اسم کاربریتونو درست نوشته باشم  کجایی عزیزم بیا یه خبری از خودت ب ...

سلام افسانه جان ممنون که بیادم بودی عزیزم 

انشاالله پسر گلتو با تن سالم و دل شاد بغل میگیری و جگر گوشه هات باعث افتخار خودت و خاندانتون میشن 

نگران سونو هم نباش هیچ مشکلی نیست به قول دوستان 

منم فردا نوبت دکتر دارم احتمالا برام سونو بنویسه برای برسی هماتوم 

هر وقت  جنسیت مشخص شد حتما میام و اطلاع میدم بهتون 

انشاالله هر چی خیر و صلاحمون هست پیش بیاد تو سرنوشتمون 🙏🏼

سلام افسانه جون درست زدی طیبه جان ناخواسته باردارشده بود ومثل مادوتادخترداشت...انشالله ک دلششاد بشه ...

ممنونم فاطمه جان بابت دعای خوبت

انشاالله برای خودت هم بهترینها اتفاق بیوفته و دلت شاد بشه با پسرانی سالم و صالح 

آمین 

2728
مامان ستایش جون  شما iui تعیین جنسیت انجام دادین؟؟؟ محرک هم خوردین و چه روزهایی چه فولیه ...

رز ۶۳عزیز انشاالله بدون دردسر های ای یو ای خیلی زود بهترین نتیجه رو بگیری عزیزم و پسر دار بشی  به لطف و عنایت خدا 🙏🏼

مهسا جان این عکسو ببین ،،جنسیتش معلوم شده حالا ببینم رمزی درسته یا نه 

رمزی صد در صد نیست روژان جان تو همین تاپیک خیلیا بوده که براشون درست در نیومده و احتماله و قطعی نیست ولی خوب بیشترش درست بوده براساس رمزی دختره عزیزم

جنسیتش چیه؟

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
نظرت عوض نشه اولدوز جان ال آی فوق العاده شیک هست بالاهم به جیگر شوشو گفتم تو یه فیلم امریکایی نقش ا ...

سلام عزیزم.

ببخشید یه سوال داشتم ازتون چون شما بیشتر به احکام آشنایی دارید.

من همیشه ۲روز اول پریودیم لکه دارم ۳روز خون دارم دوباره ۳روز لکه دارم.جمعا میشه ۸روز

حالا برا نماز موندم ۸روز نماز نخونم یا فقط روزای خونریزیم نخونم.

لکه های روز اول درحدی که اگه بیفته رو پنبه نفوذ نمیکنه مثل لکه عفونت قهوه اییه.

ولی روز دوم بازم مثل روز اوله بااین تفاوت که ببخشید اگه تو دسشویی فشار بدم به خودم صورتی روشن میشه و نفوذ میکنه تو پنبه.ولی اگه فشار نیارم نه فقط اندازه یه عدس رو نوارم قهوه ایی سوخته میفته.

حکم نمازم چطوریه؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.

من بازم دقیق سرموعد خودم پریود شدم.

خیلی ناراحتم دلم داره میترکه.

پس چرا خدا دعاهامو نمیبینه.

این ماه خیلی امید داشتم چله بسم الله برداشتم ۶ماهه هرشب زیارت عاشورا میخونم.هزارجور ذکر میگم.باید چیکارکنم خدا صدای منم بشنوه😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بازم ناامید شدم.خسته شدم دیگه خدایا

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
من بازم دقیق سرموعد خودم پریود شدم. خیلی ناراحتم دلم داره میترکه. پس چرا خدا دعاهامو نمیبینه. این ...

عزیز دلم صبوری کن 

انشاالله خیلی زود به خواسته ات میرسی با توکل به خدا 

حق داری ناراحت باشی انتظار بسیار سخته 

حتما حکمتی داره این انتظار 

بازم صبوری کن خانومی ونا امید نشو 

سلام میشه واسه منم بخونید انقد که همه به من گفتند سنت واسه بچه رفته بالا افسردگی گرفتم     ...

سلام عزیزم ختم امروز به نیت شما بود الهی به حق امام زمان دامنت سبز بشه و به ارزوهات برسی انشالله🙏🙏

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
ببخشید ختم سوره حشر و  کدوم عزیزی نوشته؟؟؟میشه اسم منو هم بنویسه ...مامانم میگه دعا ادم برا خود ...

عزیزم ختم امروز به نیت شما هم خونده شد الهی دامنت سبز بشه و به حق حضرت زهرا به هر ارزویی داری برسی انشالله🙏🙏

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
2706