2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
اگه پر رنگه هنوز ازاد نشده ..میگم احتمال زیاد سر صبح ازاد شه اگه نزدیکی کنی خوبه..باز اگه شک داری به ...

یعنی صبح زود اقدام کنم؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اگ کمرنگ بشه ک آزاد شده قبلش باید اقدام کنم گیج شدم

نه اگه هی مرتب چک کنی تا لحطه ای ک کمرنگ میشه  اقدام کنی خوبه...اگه روزی یبار چک کنی و ندونی کی کمرنگ شده بده..نمیدونم منطورم رسوندم یا نه؟؟

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی صبح زود اقدام کنم؟

بهترین موقع سر صبح زوده..۴ یا ۵ صبح..‌اگه تخمکت  نهایت تا عصر هم ازاد شه اسپرم y هیت ولی مطمعنا تخمک صبح ازاد میشه چون کیت امروز رنگ گرفته

بهترین موقع سر صبح زوده..۴ یا ۵ صبح..‌اگه تخمکت  نهایت تا عصر هم ازاد شه اسپرم y هیت ولی مطمعنا ...

اوکی

ی سوال.کیت ک کمرنگ شد تا کی وقت دارم اقدام کنم

چرا میگن کیت ک مثبت شد همون شب و فرداش اقدام کن

فرداش احتمال پسر شدن کم نمیش؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
بهترین موقع سر صبح زوده..۴ یا ۵ صبح..‌اگه تخمکت  نهایت تا عصر هم ازاد شه اسپرم y هیت ولی مطمعنا ...

اعظم جون میگی کیت ک کمرنگ شد اقدام کنم درسته؟؟؟

سلام عزیزم ،شما ماه پیش آی یو ای کرده بودی؟ چه دارویی بعد ای یو ای مصرف کردی و در مورد تعیین جنسیت ...

سلام بله فدات شم...فقط دوفاستون بام.نوشت 10تا ازشب بعد آی یوآی...گف80%احتمال موفقیت واس تعیین جنسیت هست..فقط مشکل من این بود ک آزمایشگاه بعدشستشو وجداسازی اسپرم خیلی کمی بهم تحویل دادولی حرکتشون عالی بود...ماه پیش چون تخمک تخمدان راستم بود فقط ب راست تزریق کرد ماه قبلشم ازهردوتخمدان بود دوتاسرنگ داشتم یکی ب سمت راست ویکی متمایل ب چپ بود..مگ تعیین جنسیت انجام دادی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اوکی ی سوال.کیت ک کمرنگ شد تا کی وقت دارم اقدام کنم چرا میگن کیت ک مثبت شد همون شب و فرداش اقدام ک ...

کیت ک کمرنگ شد کمتر ۱۲ ساعت وقت داری..گفتم فردا طهرش هم اقدام کن چون ممکنه شب ازاد شه یا فردا ظهرش

کیت ک کمرنگ شد کمتر ۱۲ ساعت وقت داری..گفتم فردا طهرش هم اقدام کن چون ممکنه شب ازاد شه یا فردا ظهرش

عزیزم کیتای منم دیدی؟میشه نظرتوبگی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بعد صبح زود اقدام کنم اشکال نداره سونو واژینال برم ؟واسه بچه بد نباشه😅

میشه نری .من بیرونم ی رب دیگ میرسم کیت میزارم

اعظم جون میگی کیت ک کمرنگ شد اقدام کنم درسته؟؟؟

الان بزن اگه شب کمرنگ کن اقدام کن .اگه پر رنگ بود اقدام نکن سر صبح زود باز کیت بزن اگه مر رنگ بود سنو برو اقدام نکن ولی رنگش کم شد سریع اقدام کن...باید هر ۶ ساعت چک کنی اگه میخوای دقیق میخووی بفهمی کی ازاد میشه ک همون لحطه اقدام کنی فقط حوصله میخواد اینجوری... 

2706