2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013552 بازدید | 355184 پست
خداکنه تافرداآزاد نشه یاآزادنشده باش...ساعت10میرم سونو وبعدم دکترم ک بگه چ روزایی رابطه داشت باشیم

یعنی بری سونو نمیفهمی کی اقدام کنی؟حتما باید بری دکار ببینه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
یعنی بری سونو نمیفهمی کی اقدام کنی؟حتما باید بری دکار ببینه؟

دکترببینه بهتره عزیزم خیالم راحتتره

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن ماه قبل مکس پررنگ تر بود تا این مکسو ساعت ۱گذاشتم الان مدیکور زدم پایینی کاملا پررنگ تره بالاییه ...

اگه پر رنگه یعنی هنوز ازاد نشه..ساعت ۹ شب بزار ببین باز دوخط یا نه...چون مکس هنوز جا داره شاید فردا صبح ازاد شه..اگه شب یکم کمرنگ شد بزار سر صبح برو سنو اون موقع اقدام کن.

الهم صل علی محمد و ال محمد
2731
دور کارها بچه شوهر ..از بس نق میزنه انگار دو تا بچه دارم بخدا😑

خ بدی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببخشید سر ساعت یعنی مثلا هر روز 9 صبح من هر وقت از خواب بیدار شدم میخورم یه بار 11 صبح یه بار 7 هرو ...

راستش دکتر به من گفت سر ساعت باید بخوری  حتما ززاد سعی کن کم و زیادش نکنی..گوشی رو تایم بزار..۱ ساعت بعدش هیچ چیزی جز اب نخوری تا ۴ ساعت هیچ قرصی نخوری والا اختلال میاره...تو جای تاریک نگهداریش کن مثه یخچال نباید نور بهش بخوره..کلم و کاهو هر نوعش ممنوع

اگه پر رنگه یعنی هنوز ازاد نشه..ساعت ۹ شب بزار ببین باز دوخط یا نه...چون مکس هنوز جا داره شاید فردا ...

دوباره ک رفتی😅😅

ببین دوتاش پررنگه آخرین بار ساعت ۶ گذاشتم هردوش رنگش مثه هم بود

فردا12سیکلمه سونودارم دیشب چون ترشحات داشتم کیت گرفتم وگرن خودمم اول سونو بعد کیت

سلام عزیزم ،شما ماه پیش آی یو ای کرده بودی؟

چه دارویی بعد ای یو ای مصرف کردی و در مورد تعیین جنسیت دکترتون چه توصیه ها و یا چه کاری انجام دادن؟موقع ای یو ای کاتتر و فقط یک طرف رحم برو یا نه به هردو تخمدان تزریق انجام داد؟

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2738
اگه پر رنگه یعنی هنوز ازاد نشه..ساعت ۹ شب بزار ببین باز دوخط یا نه...چون مکس هنوز جا داره شاید فردا ...

سونو واژینال اشکال داره برم یا برم شکمی؟

عزیزم ببخشید عکس ازمایشم میفرستم یه نگا بنداز بالایی مال اسفند پایینی هم واسه 1 تیر

هر دوش بالاست رنج ازمایشگاه تا ۴ مجازه..تازه دکتر به من گفت برا بارداری باید از دوز ازمایشگاه هم کمتر باشه ک اول بارداری باز بالا میره...حتما برو دکتر داخلی روزی ۱ برات کمه احتمالا روزی ۱ و نیم باید بخوری..عزیزم تیرویید همه بدن و درگیر میکنه از ریزش مو تا نطم قاعدگی تا افسردگی و چاقی ..

اگ کمرنگ بشه ک آزاد شده قبلش باید اقدام کنم

گیج شدم

عکس رنگی عزیزم؟؟راستی کورتاژم شدم سرسقطم

اره عزیزم عکس رنگی ...چون سقط داشتی عکس بندازی بهتره..سابقه کورتاز هم که هست....البته برای چکاب انشالله که مشکلی نباشه.

دوباره ک رفتی😅😅 ببین دوتاش پررنگه آخرین بار ساعت ۶ گذاشتم هردوش رنگش مثه هم بود

اگه پر رنگه هنوز ازاد نشده ..میگم احتمال زیاد سر صبح ازاد شه اگه نزدیکی کنی خوبه..باز اگه شک داری به ازاد شدنش .صبح زود سنو برو بعد اقدام کن

2706