2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013267 بازدید | 355184 پست

دوستای گلم من دیشب ترشحاتم نسبت ب ماههای دیگ بیشتربود وکیت زدم دیشب هاله ش کمرنگ بود ولی امروز پررنگ تره ازدیشب مارکشم ریما....یه نظری بدین...چون من آی یوآی شدم و دوماهه سیکلم 26و27روزه س امکان داره این ماه زودترآزادبشه؟؟؟فردا12سیکلمه و ساعت10صبح نوبت سونودارم..

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
کیتم مدیکوره ها یعنی۱۲ساعت بعد آزاد نیمشه؟۳۶؟

من شنیدم بین 24تا36ساعت بعد مثبت شدن کیت آزادمیشه...تلفن پشتیبانیش ننوشته بزنگی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستای گلم من دیشب ترشحاتم نسبت ب ماههای دیگ بیشتربود وکیت زدم دیشب هاله ش کمرنگ بود ولی امروز پررنگ ...

تو هنوز جا داری.منه بیچاره همرنگه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
دوستای گلم من دیشب ترشحاتم نسبت ب ماههای دیگ بیشتربود وکیت زدم دیشب هاله ش کمرنگ بود ولی امروز پررنگ ...

فاطمه جان متاسفانه من این مارک کیت رو تاحالا استفاده نکردم نمیدونم چطوره.

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
بببین عزیزم  کیت مدیکورت رو دیدم  کاملا مثبته  به نظرم امشب با آرامش تمام اقدامت ر ...

میشه پایینی رو هم ببینی.اولی رو ۱دقیقه داخل ادرار گذاشتن این جدیده رو ۲۰ ثانیه

بنظرت امشب اقدام کنم یا صبر کنم صبح برم سونو؟

فاطمه جان متاسفانه من این مارک کیت رو تاحالا استفاده نکردم نمیدونم چطوره.

فقط میخام بدونم بخاطرآی یوآی ک دوره هام شده بود26و27روزه امکان داره زودترآزادبشه؟من همیشه 28روزی بوده دقیق

من شنیدم بین 24تا36ساعت بعد مثبت شدن کیت آزادمیشه...تلفن پشتیبانیش ننوشته بزنگی؟

ن ننوشته

ممنون عزیزم سعی میکنم همین کارو کنم  تو زمان پریود هم قرص آهن مصرف میکردین  من از یکی شن ...

خواهش میکنم عزیزم 

من تو بارداری شروع کردم مصرف کردن آهن 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
@tayebe87   امیدوارم اسم کاربریتونو درست نوشته باشم  کجایی عزیزم بیا یه خبری از خودت ب ...

سلام افسانه جون درست زدی طیبه جان ناخواسته باردارشده بود ومثل مادوتادخترداشت...انشالله ک دلششاد بشه و ازشادیش ماهم خوشحال بشیم...هنو نرفته واس ان تی...ازصب خوندم جولب سونوتو نگران نباش فداتشم...چون نرمال ندشته و جای هیچ نگرانی نیست..انشالله ک بری و دکترت خیالتو راحت کنه

خواهش میکنم عزیزم  من تو بارداری شروع کردم مصرف کردن آهن

منم کم خونم دکترم روزی سه تا تجویز کرده ولی من دوتا میخورم دفعه قبل خوب ک نشده بود هیچ کمتر هم شده بود حالا دوباره آزمایش دادم فردا میرم جواب شو میگیرم ان شاء الله ک خوب شده باشه این بار درکنار قرص خرما و شیره انگور هم مصرف کردم ببینم نتیجه چی میشه

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
متاسفانه دکترم خیلی بی سواده با اسرار من برام  ازمایش فرتین نوشت چون من رفتم ازمایشات قبلی نگا ...

آره واقعا بعضی از دکترها خیلی سهل انگارن ,

منم اول زیر نظر دکتری بودم بهم میگفت تالاسمی داری میگفتم من مطمینم ندارم حتی برا دخترم هم یادم میاد که نداشتم ولی گیر داده بود که داری . بعدا نشون هر دکتری میدادم میگفت نه بابا تالاسمی کجا بود . 

یا اینکه عفونت ادراری داشتم میگفت عفونت دارم حاضر نمیشد 

نگاه آز مایش هام کنه میگفت عفونت نداری 

خلاصه که دیگه دکترم رو عوض کردم , واقعا بیخیال بود

فقط میگفت سر سریع مریض ها رد کنم بره 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2706