2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013283 بازدید | 355184 پست
ببخشید دلپیچه عجیبی داشتم هم استفراغ هم اسهال تا ساعت ۶ صبح فقط عرق ریختم و دویدم دسشویی صبح روی مبل ...

ای وای حتما برو دکتر ان شاء الله ک چیزی نیس و نی نی عجله نداره برا زود دنیا اومدن برات آیت الکرسی میخونم ان شاء الله ک خیره و با خبرای خوش بیای

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
نه عزیزم اصلا حال بیمارستان رفتن نداشتم تا صبح فقط موندم تو دسشویی الان بعد صبحانه میرم

آخه.ایشالا آخرشم بخوبی تموم میشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه ۱ ساعت دیگه ...فقط مایعات نخور دقیق نشون بده

باشه.چقدر دردسر داره 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بچه ها یه چیزی چندروز ذهنمو درگیر کرده شما تجربه ایی ندارید من 34هفته رفتم سونوی چسبندگی رحم چون دوب ...

افسانه جان سر بچها باید بیضی باشه ک بتونه تو کانال وازن راجت بیار بیرون..بعدش شروع به تعقیر شکل میده...اگه موردی بود خدایی نکرده خود سنو میگفت ..این بهداشتی ها الکی فقط بلدن بترسونن

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
با این دارو ها اسپدم بیشتر تولید میکنه امکانش هست بعضی دکترها ریسک عمل و قبول نمیکنن‌. داروها رو تا ...

گف دارو فعلن استفاده کنه منم دکترم گفت فویکلول ۲۱دارم ولی گف اول همسرت درمان شه بعدتو فویکلول ۲۱چیه؟

اره خیلی‌..ولی وقتی دو خط میشه چنان به من وجد میام انگار بی بی دو خط دیدم😁

خدا کنه من دو خط پررنگ نبینم😁

اینم سونوم

عزیزم اینکه همه چیش نرماله ماشالا ببین نوشته بعدا که فاکتورهای دیگه رو مثلac و بقیه رو مقایسه کردن نسبت به سرش مشکلی نداشته ای بابا این بهداشتی های بیسوادم فقط کلمه اول رو میخونن نگران نباش گلم انشالا صحیحو سالم میادبغلت واسه ما هم دعا کن عزیزم

گف دارو فعلن استفاده کنه منم دکترم گفت فویکلول ۲۱دارم ولی گف اول همسرت درمان شه بعدتو فویکلول ۲۱چیه؟

فولیکول ۲۱ عالیه ...چون فعالی به محض خوب شدن شوهرت باردار میشی ولی ۱ ماه و حداقل جلوگیری کن..بزار دارو ها اثر کنه بعد اقدام کن...انشالله باردار میشی

افسانه جان سر بچها باید بیضی باشه ک بتونه تو کانال وازن راجت بیار بیرون..بعدش شروع به تعقیر شکل میده ...

تو هیچ کدوم از سونوها همچین چیزی ننوشته سونوهای دخترمم نگاه کردم ننوشته بود چرا پس این سونوفقط زده دولیکوسفالی 😓ان شاء الله ک همینجوریه ک شما میگی برام دعا کنید لطفا

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
عزیزم اینکه همه چیش نرماله ماشالا ببین نوشته بعدا که فاکتورهای دیگه رو مثلac و بقیه رو مقایسه کردن ن ...

دقیقا فقط بلدن استرس بدن ادم و...اگه سنو ایرادی باشه همیشه اول خود سنو میگه ببر نشون دکتر بده این مورد مشکل داره..

2706