2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
خب خداروشکر ماه هشت خطر که ردش کردی بسلامتی اگه هم دنیا بیاد کوچولوت سالم سالم نگران نباش. 

الانم زوده همش حسم میگفت هفته ۳۸ به دنیا میاد

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
ببخشید دلپیچه عجیبی داشتم هم استفراغ هم اسهال تا ساعت ۶ صبح فقط عرق ریختم و دویدم دسشویی صبح روی مبل ...

حتما دکتر برو حتما..دلپیچه اصلا خوب نیست خدا نکنه ک ادامه دار بشه. خیلی مراقب خودت باش.

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر عزیزم . ب سلامتی ان شاالله❤  

بهار جان ختم امروز به نیت شما هم خونده شد الهی به حق فاطمه زهرا بسلامتی فارق بشی و به هر ارزویی داری برسی انشالله😍😍

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
حتما دکتر برو حتما..دلپیچه اصلا خوب نیست خدا نکنه ک ادامه دار بشه. خیلی مراقب خودت باش.

حتما میرم شام چیزی نخوردم که بگم دیر هضم بوده و ... ولی سه چهار بار بالا آوردم چهار پنج بارم دسشویی کلا شب بدی بود پر استرس و بیحالی

2728
الانم زوده همش حسم میگفت هفته ۳۸ به دنیا میاد

اولدوز جان دخترها شنیدی میگن ماه و کامل نمیبرن...واقعا نمیدونم چرا اینقد عجله دارن دختر خودم ۳۸ هفته بود. .از ۳۸ مواطب باش خودت و اماده کن .انشالله به سلامتی زایمان کنی .

اولدوز جان دخترها شنیدی میگن ماه و کامل نمیبرن...واقعا نمیدونم چرا اینقد عجله دارن دختر خودم ۳۸ هفته ...

دختر بزرگمم ۳۷ هفته و ۲ روز بود به دنیا اومد

مرسی عزیزم. آره با این سونو تاریخ و ونوع زایمان مشخص میشه . ولی مهتاب فکر کنم تو باید سز کنی ! دکتر ...

نی نی من تو انومالی چند روز جلوتر بود. به نظرت ممکنه تاریخ زایمانم بیاد جلوتر ؟؟؟؟ من که کلا سزارین اختیاریم. به خاطر رحمم میگی باید سز بشم؟؟؟؟

مهرسا جون الان رفتم تویه تاپیک چند نفر نوشته بودن تحت نظر دکتر و با رعایت کامل دستورات و رژیمها و اس ...

به نظرم اول فقط از خدا بخواه که به دتترات پسر ببخشه..اگه از ته دلت بخوای رژیم هم بگیری انشالله خدا جوابت میده..امیدت به خدا باشه.طب سنتی هم میخوای کنارش برو البته کسی ک کارش خوب بلده ..اگه زیر نظر یه دکتر خوب باشی احتمالش بالا میره ولی باز دست خداست

بچه ها یه چیزی چندروز ذهنمو درگیر کرده شما تجربه ایی ندارید من 34هفته رفتم سونوی چسبندگی رحم چون دوبار سزارین شدم توی سونو یه قسمتش نوشته دولیکوسفالی به عنوان روئیت نرمال مشاهده شد من نمیدونستم یعنی چی چهارشنبه صبح رفتم بهداشت ماما بهداشت گفت دولیکوسفالی هستی گفتم یعنی چی گفت سونو بهت چیزی نگفت گفتم نه گفت هیچی نرماله و مشکلی نیس من نگران شدم اومدم خونه نت و تاپیکهارو زیرورو کردم ک فهمیدم یعنی سر بچه بیضی شکل عرض سر کم و طول سر زیاد تا غروب ک همسرم نیومده بود خونه انقد بهم ریخته و عصبی بودم ک حتی با بچه هام هم حرف نمیزدم همسرم اومد بهش گفتم گفت مطمن باش به دنیا بیاد سرش یا شبیه من یا تو نه تو خونواده ی ما سر بیضی شکل داریم نه شما حتما خطای سونوگرافیه برفرض هم ک باشه دنیا بیاد سر بچه شکل میگیره و گرد میشه الکی فکرتو مشغول نکن با حرفاش خیلی آروم شدم، حتی تاپیکهارو هم ک میخوندم خیلیا  میگفتن بعد به دنیا اومدن سر بچه کاملا گرد شده و اصلا غیر طبیعی نبوده ولی خب باز من نگرانم هفته ی 27ک رفتم سونو گفتن آب دور جنین زیاد که نت خوندم یکی از دلایلش مشکلات عصبی و غده ی هیپوفیز الانم ک میگن سرش بیضی شکل، زبونم لال نکنه بچم..... نکنه من حرفی زدم ک ناشکری بوده و خدا این جوری میخواد تنبیه ام کنه وای خدایا دارم دیونه میشم هر چی بیشتر فک میکنم بیشتر عصبی میشم 😭😭😭😭😭😭

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
نه آمپول ریه نزدم ! دکترم ب راحتی دارو نمیده . مگه تو زدی ؟! ماهم خوبیم شکرخدا  . من احتمالا آخ ...

حتما احتمال زایمان زودرس نداری که نداده. آره من هفته ای که گذشت زدم. 

ایشالا اون طفلک هم کامل خوب بشه و از دستگاه بیاد بیرون به زودی

حتما میرم شام چیزی نخوردم که بگم دیر هضم بوده و ... ولی سه چهار بار بالا آوردم چهار پنج بارم دسشویی ...

خدایی نکرده مسموم نشده باشب چیزی نخوردی؟؟ الان دکتر بری ی اندانسترون ضد تهوع میزنت ی سرم هم میزنه عالی  پر انرژی برمیگردی خونه انشالله 

شبنم جان کیت نزدی؟؟

ن هنوز میترسم😅😅😅

ساعت12میزنم.صبحانه خوردم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706