2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013231 بازدید | 355184 پست
عزیزم دارو چی بهت میده مگه ک کیست میشه ؟؟چرا زودتر نمیری سونو؟

لتروزول روزی ۲ تا بهم داد..قبلش با همین دوز جواب میگرفتم ولی از عید انگار خودشون فعال تر شدن با دارو زیاد رشد میکنن...ماه بعدش ۱ دونه لتروزول خوردم ۱۵ میل شد دکتر گفت دوباره دوتا بخور خ ب جواب ندادددوتا خوردم باز کیست شد ..دیگه لتروزول نمیخورم..دیگه بهم جواب نمیده

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عریزم دیروز رفتیم پیش اورلوژی بخاطر وایکاسل ۱و۲ همسرم گفت عمل فعلن نمیخاد دارو بخورهه دوتاامپول ...

با این دارو ها اسپدم بیشتر تولید میکنه امکانش هست بعضی دکترها ریسک عمل و قبول نمیکنن‌. داروها رو تا زمانی ک مصرف کنه اسپرم خوب داره به محض قطع برمیگرده..ولی عمل میکرد راحت میشد .

2728
سلام خانمها صبحتون بخیر...یه سوال دارم من شکمم سرده خیلی هم گرمی میخورم حتی توی پریودی شکمم رو با شک ...

شاید عرق میکنه بعد که خنک میشه سرده..نگران نباش داخل بدن فرق داره .با این همه گرمی حتما گرم میمونه 

اولدوز عزیزم حالت چطوره ?  الان خوبی ?

ببخشید دلپیچه عجیبی داشتم هم استفراغ هم اسهال تا ساعت ۶ صبح فقط عرق ریختم و دویدم دسشویی صبح روی مبل خوابم برد و الان بیدار شدم صبحانه میخورم برم دکتر

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
عزیزم  بهتری؟؟؟نگرانتم  انشالله هرچی خیره واست پیش بیاد دوستم❤️

شب بدی گذروندم الان نسبتا خوبم از شدت بیحالی نتونستم بریم دکتر

سلام عزیزم میشه بمنم کمک کنین واسه منم ختم بگیرین که هرچی زودترباردار شم مشکل همسرم حل شه بچه دارشیم ...

زهرا جان ختم امروز به نیت شما بود الهی به حق امام زمان به هر ارزویی داری برسی انشالله 🙏🙏

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
مرسی عزیزم که پاسخ دادید شما بدنتون گرم هست؟؟؟؟

اره بدنم گرمه ولی شکم و معذرت میخوام باس ن چون بافتش چربی با عرق کردن زود سرد میشه برا همین فکرش نکن کمربند میبندی عرق میکنه دیگه..حرارت رحم باز فرق داره 

رفتی بیمارستان بچه بدنیا اومد؟؟؟

نه عزیزم اصلا حال بیمارستان رفتن نداشتم تا صبح فقط موندم تو دسشویی الان بعد صبحانه میرم

مهرسا جون الان رفتم تویه تاپیک چند نفر نوشته بودن تحت نظر دکتر و با رعایت کامل دستورات و رژیمها و اسپرموگرام عالی بازم جنسیتی که میخواستن نشده یعنی نمیدونی الان چه حالی هستم ....خدا بهمون رحم کنه خودش کمکمون کنه انشالا ما که دو تا دختر داریم مثل یه فاجعه هست برامون اگر سومی پسر نشه تورو خدا دعامون  کنید

2706