2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
سامی جان من بعد کلی تحقیقات و‌تجربه به یه جمع بندی رسیدم اول خداست دوم اسپرم اقا باید قوی باشه و‌ک ...

ممنونم خواهرم که تحقیقاتت رو به ماهم ارائه میدی 

انشاءالله بهترین ها برات اتفاق بیوفته🙏❤😘

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ادرس تاپیکش هم بذار سامیار جونم

توامضاش هست عزیزدلم ....منم امروز اتفاقی تویه تاپیک امضاش رو دیدم رفتم تو تاپیکش.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما آذری هستیم این اسم عادیه شایدم نظرم عوض شد

ولی ب النا میاد. ایشالا بسلامتی بدنیا بیاد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
منم حس میکنم علایم زایمانه چون درد کمرم بیشتر میشه ولی اون که انقباضات بگیره و ول کنه نیست از وقتی ش ...

رفتی بیمارستان

بچه بدنیا اومد؟؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2456
وای راست میگی ،فدات شم من عزیززززم😘😘😘 نذرت قبول ،صحیح و سالم زایمان کنی و گل پسرتو بغل کنی

اره عزیزم خدانکنه عزیزم ان شالله شما هم حاجت روا بشی 😘😘ممنون گلم  ان شالله🙏🙏😘😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
عشقممم موقع زایمانت منو یادت نره دعا کنی گلممم

حتما عزیزم اگ قابل باشم دعاگو هستم منم محتاج دعاهاتون هستم فراموشم نکنید 👌😘💚🙏🙏

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
افسانه جون عزیزم , منم اینطورم . مخصوصا وقتی که دستشویی دارم زیر دلم شدید درد میگیره ,  حتما ط ...

ممنون ک جواب دادی یه کم خیالم راحت شد 

تیکرم براساس پریود ولی سونو ان تیم شش روز از پریود کمتر ک دکترمم براساس سونو ان تی حساب میکنه.. طبق ان تی تیکرم 39هفته و دوروز 

2714
تیر کشیدن طرف راستت به نظرم مثانه ت پر میشه به رحمت فشار میاد به خاطر اونه من خدا رو شکر کمر درد ند ...

کی تموم شه راحت شیم 

چ اسم قشنگی خوش نام باشه خدا جفت دختراتو برات حفظ کنه

دوستان ی سوال یک ساله زایمان کردم ولی هنوز پریود نشدم شیر میدم....چند روزه همه بدنم درد میکنه جلوگیری طبیعی داریم ولی شوهرم زیاد اهمیت نمیده امکان داره علائم بارداری باشه

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
دوستان ی سوال یک ساله زایمان کردم ولی هنوز پریود نشدم شیر میدم....چند روزه همه بدنم درد میکنه جلوگیر ...

من خیلی هارو دیدم با وجودی که پریود نمیشدن باردار شدن نمونش هم چند روز قبل فهمیدم یکی از اقوام سه تا بچه داره اصلا هم توی شیردهی پریود نمیشده و الانم بچش 9 ماهشهست چند روز قبل میبینه حس میکنه یه چیزی تو شکمش تکون میخوره میره دکتر میگه خانم شش ماهه هستی و بچت هم پسره ......پس چک کن خانمی 

من خیلی هارو دیدم با وجودی که پریود نمیشدن باردار شدن نمونش هم چند روز قبل فهمیدم یکی از اقوام سه تا ...

وای دلم نمیاد برم بی بی چک بزنم سختهههه

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
2706