2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013283 بازدید | 355184 پست
من از ساعت ۱۰ کمر درد دارم مثل درد پریود و زیر شکمم درد پریودی دارم احساس دفع میکنم و با اینکه یبوست ...

به نظرم این علایمی که میگی علایم زایمان هست , ولی اگه دیدی خیلی ادامه داره و ول نمیکنه مخصوصا دردهای پریودی , به نظرم یه سر برو بیمارستان 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
میگم ک دکترم صبحا نیس بعدازظهره منم صبح میخوام برم سونو‌ طوریه ساعت۵ برم ببینه؟

والا نمیدونم چی بگم , حالا که دکترت نیست میتونی با مشورت بچه ها اینجا , اقدام هاتو بری 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تبریک میگم عزیزم خدا رو شکر که سالمه ان شاءالله گل پسرتو صحیح و سالم و سر وقت بغل بگیری .خدا حفظش کن ...

ممنون دوست خوبم،مرسی از دعای خوبت انشالله این روزها هم به خوبی تموم بشه همش استرس دارم

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
به نظرم این علایمی که میگی علایم زایمان هست , ولی اگه دیدی خیلی ادامه داره و ول نمیکنه مخصوصا دردهای ...

منم حس میکنم علایم زایمانه چون درد کمرم بیشتر میشه ولی اون که انقباضات بگیره و ول کنه نیست از وقتی شروع شده خفیف بوده و داره شدتش بیشتر میشه نه که قطع بشه دوباره بگیره

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2728
قربونت خاله جونش شكر خدا اينم خوبه حتما خيلي آرومه گل پسرت  مال من پدرمو در آورده همچين ضربه ه ...

خوش به حالت من خیلی آرزو دارم تکون بخوره و متوجه شدم الان 21هفته هستم اما اصلا حس نمیکنم خیلی نگرانش میمونم

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
فدات گلم  راستش مامانم خودش هم مریضه زیاد نمیتونه کاری بکنه ولی خب بنده خدا داره به جون خودش غ ...

بنده های خدا مامانامون مبتلا شدن با ما 😔 مامان منم خیلی ب خودش فشار میاره. شرمنده شم 😖 خدا بهشون سلامتی بده ان شاالله

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
منم حس میکنم علایم زایمانه چون درد کمرم بیشتر میشه ولی اون که انقباضات بگیره و ول کنه نیست از وقتی ش ...

عزیزم 

بهتری؟؟؟نگرانتم 

انشالله هرچی خیره واست پیش بیاد دوستم❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
عزیزم واریکاسل داره...حتما نشون ارولوژی بده گرید ۱ و ۲ هم هست ...من شوهرم ۲ و ۳ بود عمل کرد..چون رو ...

سلام عریزم دیروز رفتیم پیش اورلوژی بخاطر وایکاسل ۱و۲ همسرم گفت عمل فعلن نمیخاد دارو بخورهه دوتاامپول هم داد که هرماه یکیشو بزنه بعدازدوماه باز سونو بدهه.گفتم اقادکتر توی دوماه نباید نزدیکی کنم گفت نه حتما نزدیکی کن 

بنظرت عزیزم بااین داروها خوب میشه میشه باردار شد؟توروخدا برام دعاکنید نتیجه بدهه ۹۰۰تومن فقط شدهه داروهاش 

2706