2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010547 بازدید | 355183 پست
بچه ها من همین الان کارم تموم شد.خدارو شکر همه چی خوب بود .نی نی هم دختره این همه دعا بی اثر موند ...

مباركههههههههه عشقم 😍😍

ايشالله تنش سالم باشه واستون عشق و بركت بياره تو زندگي😍

حاله حنانه يه خواهر داره يه همدم♥️

♥️

من بعد دوماه اقدام باردار نشدم باید چکار کنم؟؟جاریم کوچکتر از منه داره بچش به دنیا میاد خیلی نگرانم چون سنمونم داره میره بالا و اینکه خیلی  دلم بچه میخاد ،برام دعا کنید

یا عماد من لا عماد له,,,,

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
همون موقع نشون دکتر بدی که خیلی بهتره , چون اگه فولیکول بالغ داشته باشی خودت که دقیق نمیدونی کی اقدا ...

میگم ک دکترم صبحا نیس بعدازظهره منم صبح میخوام برم سونو‌ طوریه ساعت۵ برم ببینه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

من از ساعت ۱۰ کمر درد دارم مثل درد پریود و زیر شکمم درد پریودی دارم احساس دفع میکنم و با اینکه یبوست بودم یههو روان دفع کردم کمی نگرانم ممکنه اینا علایم زایمان باشه؟؟؟

و بچه رو کاملا در پایین ترین قسمت شکمم حس میکنم و همچنان ضربات محکم میزنه

خواهشا اگه آنلاینین جواب بدین نگرانم چیکار کنم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2714
من از ساعت ۱۰ کمر درد دارم مثل درد پریود و زیر شکمم درد پریودی دارم احساس دفع میکنم و با اینکه یبوست ...

عزیز دلم من تجربه ای ندارم فقط بگم استرس نداشته باش و اگه میتونی تا زایشگاه بیمارستان یا دمتر برو. چندماهته گلم؟ 

ال به معنی ایل و طایفه  آی هم به معنی ماه در کل یعنی ماه ایل😅

معنیش قشنگه ولی بهتر نیس ی اسم معمولی تر واسش انتخاب کنی.مثلا بعدا میره مدرسه اسمش واسه همه عجیبه البته ببخشیدا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزم خود سونوگراف هم بپرسی بهت میگه وضعیتتو 

آره باید همین کارو بکنم تا بیام برم مطب یهو دیر میشه

قربونت برم ممنون که جواب دادی عزیزدلم 😘😘😘😘🙏🙏🙏

فدات عزیزم خواهش میکنم گلم😘😘😘😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
عزیز دلم من تجربه ای ندارم فقط بگم استرس نداشته باش و اگه میتونی تا زایشگاه بیمارستان یا دمتر برو. چ ...

تازه افتادم ماه ۹ 

هفته ۳۶ هستم

معنیش قشنگه ولی بهتر نیس ی اسم معمولی تر واسش انتخاب کنی.مثلا بعدا میره مدرسه اسمش واسه همه عجیبه ال ...

ما آذری هستیم این اسم عادیه

شایدم نظرم عوض شد

عشقم  نظر دگترت برا جنسیت چی بود معمولا؟

معمولا بهم میگفت دقیق کی اقدام کنم , میگفت که مثلا امشب و فردا شبش , یا اینک فولیم اگه فقط چپ بود میگفت کلا اون ماه روبیخیال بشم , چون فولی چپ و راست براش مهم بود , هر چند به نظرم ربطی نداشت . 

یا اگه مایع آزاد دیده میشد میگفت فقط یک بار همون شب اقدام کنم .

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2706