2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013138 بازدید | 355184 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید قرص آهن کدوم موقع از روز  بخورم تاثیر بیشتری داشته باشه  بعد غذا بخورم یا قبل غذا ...

قرص اهن اخر شب موقع خواب خوبه ک جذبش بهتره...برا تیرویید باید مرتب چکاب بشه تا دوزش کم ک زیاد کنه تا بدنت عادت کنه...اگه برا قبل بارداری مشکل تیروید داری حتما زیر نطر دکتر متخصص ی جا دیگه برو چون تیرویید واقعا حساس

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
با این کیت ازاد نمیشه مگه اینکه جمعه کیت باز پر رنگ تر بشه اون وقت اخر شب جمعه یا اول صبح شنبه ازادد ...

اگ شنبه صبح آزاد بشه یعنی کی باید اقدام کنم؟

دکترم فقط بعدازظهرا هست ک سونو رو ببرم ببینه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزم قرص آهن آخرشب نباشه بهتره شنیدم برا معده خوب نیس و اذیت میکنه

چرا تو شب بهترین موقع س مخصوصا شکم خالی که حذب و بالا ببره ..توی خواب بهترین جذب و داره..اگه مشکل معده باشه ک بحث ش جداست 

من به دکترم گفت کیت هم بذارم خندید گفت خودتو زیاد درگیر جزییات نکن. 

من اواسط تیر رفتم دکتر ک آزمایشا رو نوشت بفد ک گفت جوایا خوبه اقدام کن هفته بعدش رفتم واسه جنسیت ک منشیش گفت باید روز سوم بیای.ولی دکترم گفت خواستی کیت بزار سونو واژینالم نوشت واسه سایز فولیکولا

ولی فقط بعدازظهرا مطبه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اگ شنبه صبح آزاد بشه یعنی کی باید اقدام کنم؟ دکترم فقط بعدازظهرا هست ک سونو رو ببرم ببینه

اگه فردا مثبت شد ک بعد ۱۲ شب اقدام کن سر صبح ش سنو برو که ببینی ازاد شده یا نه...حالا بستگی به کیت فردا داره..امروز جا داشت پر رنگ بشه

من اواسط تیر رفتم دکتر ک آزمایشا رو نوشت بفد ک گفت جوایا خوبه اقدام کن هفته بعدش رفتم واسه جنسیت ک م ...

من دکترم عید دارو داد گفت سنو نرو فقط کیت بزن...ک شانسم کیست میشدن

من دکترم عید دارو داد گفت سنو نرو فقط کیت بزن...ک شانسم کیست میشدن

بنظرت باید زیر نظر دکتر میرفتم جلو؟

باید دارو میخوردم؟

بنظرت باید زیر نظر دکتر میرفتم جلو؟ باید دارو میخوردم؟

دارو که نیاز نداری من تمبلی داشتم اخه تو ک مشکلی تداری دختر...دکتر گفت نه سنو برو ن چیزی فقط کیت بزن که استرس نگیرت...شانسم بدنم به دادو جواب نداد...

دارو که نیاز نداری من تمبلی داشتم اخه تو ک مشکلی تداری دختر...دکتر گفت نه سنو برو ن چیزی فقط کیت بزن ...

پس این خانما ک دکتر رفتنو دارو میخورن چی؟

مثلا آیدا دکتر بهش دارو داده اگ من میرفتم بهم نمیداد؟

به بدن بستگی داره مثلا من یک روز بعد اوج ترشحاتم آزاد میشه. معمولا بعد ترشحات آزاد میشه بعضی ها هم ...

وقتی ترشخات هست باید همون موقع اقدام کرد؟

خدایا به داده ونداده هات شکر شکر شکر مواظب همه نی نی ها باش خداجون
پس این خانما ک دکتر رفتنو دارو میخورن چی؟ مثلا آیدا دکتر بهش دارو داده اگ من میرفتم بهم نمیداد؟

عزیزم من دوماه پشت هم رفتم سونو سایز فولیکولام ریز بود دمتر دارو نوشت اگه سونو ننیرفتم شاید اصلا متوجه ریزبودن فولیهام نمیشدم. البته سونو واژینال نرفتم من.ونمیرم حتی اگه دکترم بگه نمیرم

2706