2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013143 بازدید | 355184 پست
نه عزیزم فقط گلوکوفاژ میخورم.اونم چند ماهی میشه.تا حالا همچین تجربه ای نداشتم.شما این ماه اتفاق برات ...

بله منم اولین بار بود که احساس کردم شاید فولی ماه پیشم ازاد نشده و با خوردن محرک اینطور تحریک شده که تخمدانم داشت منفجر میشد از شدت درد

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
خب اگ پررنگ بشه فردا باید اقدام کنم دیگ.منم میخوام شنبه برم سونو میترسم شنبه بگ آزاد شده.میخواستم ای ...

احتمالا شنبه و یکشنبه شب باید اق‌دام کنی

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کم کاری میتونه مانع بشه  چون نمیذاره تخمک گذاری خوبی داشته باشی..ولی عوارض بارداریش وحشتناکه... ...

ببخشید قرص آهن کدوم موقع از روز  بخورم تاثیر بیشتری داشته باشه  بعد غذا بخورم یا قبل غذا

یه سوال دیگه اینکه از شهریور پارسال قرص لووکسین میخورم برای تیرویید ولی  نرمال نمیشه

اول 7 بود بعد 4.3 بعد 6 بعد 0.5 بعدش 7 بعد6 آخرینشم 5 بود کلا هر دوماه یا سه ماه یه بار که میرم   اینارو نشون داده دکتر هر دفعه دوزشو عوض میکنه من شهرستانم دکتر متخصص نداریم 

💗تاپیک بامداد خمار 💗وزن الان ۷۵🤷‍♀️
2728
سلام دوستان کسی میدونه وقتی ترشح تخمک گذاری داریم تخمک ازاد شده یا قراره ازاد بشه

به بدن بستگی داره مثلا من یک روز بعد اوج ترشحاتم آزاد میشه.

معمولا بعد ترشحات آزاد میشه بعضی ها هم ممکنه هم زمان با روز اوج ترشحات آزاد کنن.

دقت کن روز اوج یعنی روزی بیشترین میزان ممکن ترشح داری هرچی میشوری تموم نمیشه

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
منم انقد ميترسيدم اصلاً نميزاشتم كه انقد گفتم تو روخدا دكتر بيخيال و ... ولي اصلاً درد نداشت اصلاً&n ...

اینجوری باشه خوبه تو هفته ۲۷ که بازم لک بینی داشتن رفتیم بیمارستان و اونجا دوبار به شدت معاینه شدم و دکتر همش میگفت خودت جمع نکن باسنت بزار پایین

ولی من همش بدنم منقبض بود

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
اگه جنسیت خیلی برات مهم باشه زیر نظر دکتر باشی که خیلی بهتره .  هنوزم جا داری , تازه پس فردا ب ...

یعنی صبح ک میرم سونو عصر جوابو ببرم دکتر ببینه؟

وقتی دیدم فولیکول بالغ دارم نباید اقدام کنم؟دکتر باید بگه کی اقدام کنم؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
تیر کشیدن طرف راستت به نظرم مثانه ت پر میشه به رحمت فشار میاد به خاطر اونه من خدا رو شکر کمر درد ند ...

ال آی معنیش چیه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
یعنی صبح ک میرم سونو عصر جوابو ببرم دکتر ببینه؟ وقتی دیدم فولیکول بالغ دارم نباید اقدام کنم؟دکتر با ...

عزیزم بنظرم زود شنبه صبح برو سونو بعدش بلافاصله به دمترت برو نشون بده بهت میگه برا اقدام. من وقتی سایز فولیکولم روز13تازه11بود دکتر گفت 48ساعت بعد بمدت سه روزاقدام کنم. پس فرصت هست بنظرم. 

2706