2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013282 بازدید | 355184 پست
چرا پررنگ نشه؟؟؟ کی اقدام داری؟؟؟

آخه من میخوام شنبه صبح برم سونو.میخوام سونو بگ بعد اقدام کنم.نمیخوام ب کیت اعتماد کنم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
شما هم حالت سجده بودی؟؟؟😇😇😇

نه عزیزم , بالش زیر ب ا س ن  گذاشتم 

اصلا از پوزیشن سجده ای خوشم نمیاد     

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم  تا سیزده وقت داری  اصلا عجله نکن

پس چرا کیتی ک ظهر گذاشتم رنگ گرفته.پررنگ نیستا.

میترسم فردا پررنگ بشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
آخه من میخوام شنبه صبح برم سونو.میخوام سونو بگ بعد اقدام کنم.نمیخوام ب کیت اعتماد کنم

ببین جیگر جان

به نظر من شما در کنار کیتهات سونو هم  برو ....

الان که معلوم نیست بار اول باردار بشی،،،،،حداقل برای ماه های بعد بیاد دستت.

البته انشاءالله که باردار میشی با همین اقدامت 🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2728
نه عزیزم , بالش زیر ب ا س ن  گذاشتم  اصلا از پوزیشن سجده ای خوشم نمیاد     & ...

دقیقا منم با سجده ای مشکل دارم 😁😁😁😁

مرسی عزیزم

۱۰

امروزم خیلی زود بود اگه میرفتی سونو , 

خوبه دیگه , پس فردا صبح برو سونو 

دیگه میشی 12

من همیشه روز12یا  13 میرفتم سونو 

پس چرا کیتی ک ظهر گذاشتم رنگ گرفته.پررنگ نیستا. میترسم فردا پررنگ بشه

ببین از چی دقیقا میترسی؟؟؟؟

خب پررنگ بسه که خوبه،...یعنی داری به تخمک‌گذاری نزذیک میشی خب عزیزم

ببین از چی دقیقا میترسی؟؟؟؟ خب پررنگ بسه که خوبه،...یعنی داری به تخمک‌گذاری نزذیک میشی خب عزیزم

خب اگ پررنگ بشه فردا باید اقدام کنم دیگ.منم میخوام شنبه برم سونو میترسم شنبه بگ آزاد شده.میخواستم این ماه اقدام کنم اگ آزاد شده باشه میره تا ماه بعد

فاطمه جان میگم عکس رنگی که گرفتی بعدش ترشح داشتی؟؟ معدرت میخوام اخه بعد عکس ترشحات شبیه تخمک گداری ب ...

عزیزم من عکس نگرفتم تابحال

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم زیرنظر دکتر نیستی که بهت بگه کی اقدام کنی و راهنماییت کنه ?

دکترم گفت روز۳ پری بیا واسه تعیین جنسیت.تعطیل بود گذشت.اولشم ک پیشش رفتم نگفتم جنسیت واسم مهمه

ولی گفت از روز۱۲ تا ۱۵ تخمک گذاریته

ماه قبل روز۱۱ مکس رنگ گرفت واسه این میترسم

بعدش هم پاهام میزدم بالا رو دیوار تا دو ساعت 

ببخشید عزیزم من یه سوال بپرسم؟

چطور خودت رو به دیوارمیرسونی آخه من تکون میخورم میریزه وقت اقدامم خب به اندازه شوهرم از دیوار فاصله دارم🙈

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
سلام عزیزم  من بعضی وقتا کمردرد میشم خیلی بد یهو تیر میکشه و خیلی ببخشید بعضی وقتا هم چندساعت ...

تیر کشیدن طرف راستت به نظرم مثانه ت پر میشه به رحمت فشار میاد به خاطر اونه

من خدا رو شکر کمر درد ندارم ولی واقعا زیر شکمم سنگین میشه و بعضی وقتا رسما حس میکنم شکمم روی رانهام سنگینی میکنه

ما هم اسمش رو فعلا ال آی انتخاب کردیم اسم آذریه و به النا جونم هم میخوره

خدا محمد مهیار شما رو هم حفظ کنه

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
دکترم گفت روز۳ پری بیا واسه تعیین جنسیت.تعطیل بود گذشت.اولشم ک پیشش رفتم نگفتم جنسیت واسم مهمه ولی ...

اگه جنسیت خیلی برات مهم باشه زیر نظر دکتر باشی که خیلی بهتره . 

هنوزم جا داری , تازه پس فردا بری سونو میشی دوازدهمین روزت. 

به نظرم پس فردا صبح که رفتی سونو و بعدش برو پیش دکترت ببین نظر اون چیه . ببینم بهت میگه کی بری اقدام

2706