2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
عزیزم اخرین پریودت چند روزه بود دوره ات؟؟؟ منظورم اینه که سیکل اخرت چند روزه بود؟؟

۲۵

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله که چیزی نیست . همیشه ب فکرتم که کی پیشته . خداروشکر مامانت هست . اعظم جگر که نمیخوری ؟!

فدات گلم 

راستش مامانم خودش هم مریضه زیاد نمیتونه کاری بکنه ولی خب بنده خدا داره به جون خودش غصب میکنه که به من برسه 

نه بابا جگر اصلا 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2456
محرک خورده بودی؟؟؟

ن.فقط این ماه عسلو سیاهدانه خوردم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
۲۵

ببین عزیزم 

برای من که  دوره ام ۲۶ روزه بود اون عکس کیت روز ۱۳ و ۱۴ ام هستش 

نگران نباش 

حالاجا داری که پررنگ بشه

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
ببین عزیزم  برای من که  دوره ام ۲۶ روزه بود اون عکس کیت روز ۱۳ و ۱۴ ام هستش  نگران ...

خدا کنه خ ناراحتم

کاش فردا پررنگ نشه.

مکسم گذاشتم حالم ننداخت.البته مکس خ رو من جواب نمیده.نهایت ی حاله متوسط میندازه

2714
😘😘❤❤❤

اتنا جون ببخش گلم من یه سوالی برام پیش اومده 

پوزیشن هردوتا اقدامت که منجر به بارداری شد طبیعی بود یا حالت سجده؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
بله.ماه پیش مدیکور گیر نیوردم فقط مکس زدم.کاش امروز رفته بودم سونو دیروز مدیکور حالش خ کمرنگ بود گفت ...

چندمین روز سیکلت هستی ?

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
خدا کنه خ ناراحتم کاش فردا پررنگ نشه. مکسم گذاشتم حالم ننداخت.البته مکس خ رو من جواب نمیده.نهایت ی ...

چرا پررنگ نشه؟؟؟

کی اقدام داری؟؟؟

اتنا جون ببخش گلم من یه سوالی برام پیش اومده  پوزیشن هردوتا اقدامت که منجر به بارداری شد طبیعی ...

سامیارجونم 

به خوب نکته ای اشاره کردی😍😍😍

چندمین روز سیکلت هستی ?

۱۰

2706