2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
ترشح هم داری؟؟مدیکور  هم اخه هنوز پر رنگ نشده بود جا داشت هنوز ...بزار فردا صبح یبار دیگه مدیکو ...

ن ندارم😢😢

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
دوستمو صدا زدم.جوابتو بده عزیزم

فاطمه جان میگم عکس رنگی که گرفتی بعدش ترشح داشتی؟؟ معدرت میخوام اخه بعد عکس ترشحات شبیه تخمک گداری با خونابه دارم ولی کیت منفیه احساس میکنمبه خاطر مایع حاجبه..

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
ترشح هم داری؟؟مدیکور  هم اخه هنوز پر رنگ نشده بود جا داشت هنوز ...بزار فردا صبح یبار دیگه مدیکو ...

نگا کن اینا مال ماه پیشه

روز ۱۱ بالایه صبح پایینی بعدازظهر

کاش صبح رفته بودم سونو.نمیخوام فردا باشه

کیت مال ماه قبله؟؟بالایی پر رنگ بود  ولی کامل رنگ نگرفته بود...

بله.ببین این پررنگه بود روزای دیگ خ کم رنگ تر بود یا اصلا رنگ نداشت.ماه قبل ترشح نداشتم انگار

ممکنه فردا ازاد بشه؟

2738
نگا کن اینا مال ماه پیشه روز ۱۱ بالایه صبح پایینی بعدازظهر کاش صبح رفته بودم سونو.نمیخوام فردا باش ...

استرس نداشته باش ...کیت ها هنوز جا دارن تا رنگ بگیرن...فردا یا پس فردا حتما پر رنگ میشه..اگه خیلی استرس داری شب ی مدیکور بزن ببین پر رنگ تر میشه؟

این ماه میخوای اقدام کنی ? کاش یه ماه امتحانی کیت میذاشتی و بعد ماه بعدی اقدام میکردی , چون که کیت ...

بله.ماه پیش مدیکور گیر نیوردم فقط مکس زدم.کاش امروز رفته بودم سونو دیروز مدیکور حالش خ کمرنگ بود گفتم شنبه میرم ولی امروز مدیکور یکم پررنگ تر شد

اصلا خوبه این ماه اقدام نکنم😔

بله.ببین این پررنگه بود روزای دیگ خ کم رنگ تر بود یا اصلا رنگ نداشت.ماه قبل ترشح نداشتم انگار ممکنه ...

نه مدیکور هم خیلی پر رنگ نبود باید مثه کیت رز۶۳ نگاه کن پایین پر رنگ تر بشه.فردا احتمالا پر رنگ تر میشه .روز ۱۱ احتمالش زیادتره

استرس نداشته باش ...کیت ها هنوز جا دارن تا رنگ بگیرن...فردا یا پس فردا حتما پر رنگ میشه..اگه خیلی اس ...

میگم خوبه اقدام نکنم آخه اگ فردا پررنگ بشه نمیخوام سونو نرفته اقدام کنم.خ پشیمونم ک صبح سونو نرفتم

نه مدیکور هم خیلی پر رنگ نبود باید مثه کیت رز۶۳ نگاه کن پایین پر رنگ تر بشه.فردا احتمالا پر رنگ تر م ...

فردا ک سونوها تعطیلن😢😢

@حنانه92   نرگس جونم کجایی خوبی عزیزم بیا بهمون سر بزن دلتنگتیم 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
میگم خوبه اقدام نکنم آخه اگ فردا پررنگ بشه نمیخوام سونو نرفته اقدام کنم.خ پشیمونم ک صبح سونو نرفتم

چرا اخه ..اگه پر رنگ شه اقدام کن سنورو میرن ک بدونن کی تخمک گذاریه...یه کاری کن اگه فردا پر رنگ شد شتبه اول صبح سنو برو اگه ازاد نشده بود اقدام کن..چون فردا اگه رنگ بگیره اخر شب یا صبح روز بعد ازاد میشه..نگران نباش سنو واحب نیست .وقتی همه جی خوبه..تخمک گداری به موقع داری 

2706