2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013285 بازدید | 355184 پست
@افسانم     @feryyy     @لیانا     @مهرك٦٤     کج ...

سلام عزیزم 

من بعضی وقتا کمردرد میشم خیلی بد یهو تیر میکشه و خیلی ببخشید بعضی وقتا هم چندساعت که تخلیه ادرار ندارم  وقتی میخوام بلند شم زیر دلم سمت راست درد میگیره در حدی ک نمیتونم بلند شم به نظر شما طبیعیه؟؟ 

ان شاء الله هفته ی بعد میرم دکترم اون موقع معلوم میشه، بهم میگ ک کی سزارین میکنه 

راستی اولدوز جون اسم نازدخترتو چی میخوای بزاری انتخاب کردی بالاخره؟ ما ان شاء الله محمدمهیار میزاریم 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به سلامتی باشه عزیزم منم ۱۱ شهریور وقت سونو دارن ۳۲ هفته و ۱ روز میشم. الان بهمون تاریخ زایمان میدن ...

مرسی عزیزم. آره با این سونو تاریخ و ونوع زایمان مشخص میشه . ولی مهتاب فکر کنم تو باید سز کنی ! دکتر چیزی تاحالا بت نگفته ؟

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2728

@حنانه92

نرگس جون تبریک میگم بابت سلامتی دختر گلت 

دیشب پست تو خوندم ولی حرفی نداشتم برای گفتن خودمم شوکه شدم خیلی دوست داشتم هم نی نی تو و هم نی نی اولدوز پسر بود ولی نشد هر چی برای دلداری بگم کلیشه ایی ولی خب همه مون میدونیم صلاح خداوند و ما جز تسلیم شدن کاری ازمون بر نمیاد ان شاء الله روزی برسه که دخترت باعث سربلندی و افتخارت بشه...چند سال دیگ هم ناخواسته باردار بشی و خدا یه پسر صالح و سالم بهت ببخشه برات بهترین ها رو آرزو میکنم💚🤲🤲

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
آره عزیزم قربون محبتت‌‌. من کلا در حال امپول زدنم😅😅😅 واسه تشکیل ریه امپول زدی تو؟؟؟  تو خوب ...

نه آمپول ریه نزدم ! دکترم ب راحتی دارو نمیده . مگه تو زدی ؟! ماهم خوبیم شکرخدا  . من احتمالا آخر شهریور تو 34 هفته میرم سونو 

دختر دینا، فاطمه جان میگه هنوز تو دستگاهه 😔 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
مکس دارم

این ماه میخوای اقدام کنی ?

کاش یه ماه امتحانی کیت میذاشتی و بعد ماه بعدی اقدام میکردی , چون که کیت یه جورایی آدمو گیج میکنه . به نظرم سونو هم برو . 

کیت مدیکور خیلی بهتر از مکس هست . 

استرس هم نداشته باش خودش مانع تخمک گذاری میشه 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
قراره امروز بری سونو؟ چی شد هنوز کیت هات رنگ نداره که. رفتی خبرشو بیا بگو ببینم فولیهذت درچه حالن

ن دیگ نرفتم.بعدازظهرم ک سونو نبود ک برم

کیت مدیکور رنگ گرفت الان مکس گذاشتم هیچ رنگی نگرفت

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
نازگلی جان امروز به نیت شما ختم  و خوندم انشالله ک خدا حاجت دلتو بده

اعظم جون مکس اصلا رنگ نگرفت حاله هم ننداخت

چیکار کنم .اون ماه روز۱۱مکس ی حاله انداخت بعدازظهرشم ک زدم کم رنگ تر از صبح شد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اعظم جون مکس اصلا رنگ نگرفت حاله هم ننداخت چیکار کنم .اون ماه روز۱۱مکس ی حاله انداخت بعدازظهرشم ک ز ...

ترشح هم داری؟؟مدیکور  هم اخه هنوز پر رنگ نشده بود جا داشت هنوز ...بزار فردا صبح یبار دیگه مدیکور بزن. 

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706