2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013282 بازدید | 355184 پست
مرسی عزیزم ...دمنوش قاصدک رو هم شما شنیدید؟؟؟آره واقعا دوسش دارم هروقت میام دنبال پستاش میگردم کلی ر ...

اره مهربون جان شنیدم ولی تا حالا استفاده نکردم...تاله م میگفت شکوفه بادام میگن خوبه برا پسر دار شدن..نمیدونم کجا پیدا کنم...به نظرم دم نوش های گیاهی ها اکثرا بدن و قلیایی میکنن

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@سنیوریتا۹۸ ‍  عزیزم سلام.خوش اومدی

راستی تا امروز تو یه دردسری گیر کرده بودم.روز ۸ پرید شدیدا تخمدان راستم تیر کشید در حدی که از خواب بیدار شدم!اخه سابقه نداشت من ۸ پرید تخمک گذاری کنم.اتفاقا اون روزم نزدیکی با جلوگیری طبیعی داشتم.خلاصه از اون روز تا امروز که روز ۱۴ پریدم تخمدان راستم همش تیر میکشید در حد وحشتناک.یا گفتم از شانسم با پیشاب حامله شدم یا حاملگی خارج رحمه.میخواستم امروز برم دکتر که دردام تموم شد.تازه دیروز فقط حس خستگی مفرط داشتم فقط خوابیدم وقتی پاشدم یه ذره ام رمق نداشتم شوهرم اومد فشارم و گرفت ۹ روی ۶ بود!خلاصه نمیدونم چی بود تا حالا نشده بودم.به نظر تو چرا اینجوری شدم؟

بستگی به دوره هات داره...از طول سیکلت ۱۴ روز کم کن همون حول و هوش تخمک گداریت میشه...مثلا ۳۱ روزه با ...

ممنونم عزیزم.دوره هام قاطی پاتیه بعضی اوقات ۳۰ بعضی اوقا ۳۴.

الان ۴روز مونده به پریودم .نوک سینه هام خییییلی دردمیکنه.امیدوارم از علائمش باشه

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 
سلام عزیزم خوبی ؟دیروز یه ذره توی اداره راه رفتم کار داشتم اینجوری شدم  والا مامانم اینجا بود ...

ان شاالله که چیزی نیست . همیشه ب فکرتم که کی پیشته . خداروشکر مامانت هست . اعظم جگر که نمیخوری ؟!

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
خوبه خداروشکر  گل پسرش هم خوبه  از اول هم زیاد اهل سایت نبود  ولی باهام در ارتباطی ...

خداروشکر . سلامشو برسون 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
انشالله اون صدتا ذخیره بشه واسه سلامتی پسر خودت زینب عزیزم

ممنون  عزیزم . فداتشم 😙😙 ان شاالله حاجت روایی همه ی دوستان گلم ❤

2706