2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
اره واقعا سخت و طولانی گذشت...پارسال ۳ ماه خونریزی داشتم هیچ کدوم نفهمیدن از تیروییدمه تا خودم چکاب ...

سلام  دوست عزیز 

ببخشید منم تیرویید کم کار دارم وهنوز نرمال نشده  فرتین خونمم کمه ایا مانع بارداری میشه

بگم که هنوز اقدام نکردم مهر ابن تصمیم به اقدام دارم

💗تاپیک بامداد خمار 💗وزن الان ۷۵🤷‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سزارین اولم روزهای بعد عمل خیلی درد کشیدم , الانم همش استرس دارم , البته خودم اصلا تحمل کوچک ترین ...

ان شاالله این سری خیلی راحت گل پسرتو بغل میگیری 😍😍

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
2731
سلام  دوست عزیز  ببخشید منم تیرویید کم کار دارم وهنوز نرمال نشده  فرتین خونمم کمه ای ...

کم کاری میتونه مانع بشه  چون نمیذاره تخمک گذاری خوبی داشته باشی..ولی عوارض بارداریش وحشتناکه...من کم کار بود ی مدت رو مرز امد ولی دکتر بهم گفت اولا سقط جنین هفته های اول میاره بعدش هفته های اول  مادر خبر نداره بارداره و تیرویید باز کم کار تر میشه عوارض بدی رو جنین داره..روی هوشش تاثیر داره      فرتین هم که ذخیره اهن بدنه..که مسعولیت اکسیژن رسانی به بدن و داره  کمبودش روی تخمک باز تاثیر بدی داره تو حاملگی خیلی خطرناکه...حتما ۲ ماه کامل دارو بخور بعد اقدام کن ..منم دکتر ی مدت اجازه اقدام نداد تا دوز دارو هام تنطیم شد..گفت اگه باردار هم شدی سقط ش میکنی

الهم صل علی محمد و ال محمد
سلام دوستان من روز۱۷ و ۱۹ و ۲۰ و۲۱پریودم اقدام کردم. به نظرتون ممکنه حامله بشم؟ چون دکتدم گفته بود ...

بستگی به دوره هات داره...از طول سیکلت ۱۴ روز کم کن همون حول و هوش تخمک گداریت میشه...مثلا ۳۱ روزه باشی تخمک گذاری میشه ۱۷...البته ۲ روز عقب جلو ممکنه بشه..ی چیز تقریبی..

آره واقعا خیلی سخته استرس کشیدن اونم تو بارداری  سزارین هستم , دکترم گفت 20 شهریور زایمانت هست ...

بسلامتی ان شاءالله 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
منم از دیشب همش دلم پیش حنانه ست 😳 تیکرشو دیدم خیلی غصه م گرفت بیشتر چون خواست دلش چیز دیگه بود 😖& ...

منم خیلی بهش فکر میکنم   

انشاا... که با دلی شاد بیاد تاپیک

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2738

عزیزم من این ماه هردو مارک رو گذاشتم

ولی مکس وقتی رنگ گرفت که آزاد شده بود

چون دوساعت بعد از اینکه کیت گذاشتم رفتم سونو و مایع آزاد دیده شد

مدیکورم روز قبل از سونو گذاشتم ظهر پر رنگ و شب کمرنگ شده بود

بنظرم هردو خوبن ولی مکس وقتی آزاد میشه رنگ میگیره

هیچی از هیچکس بعید نیست
آره عزیزم قربون محبتت‌‌. من کلا در حال امپول زدنم😅😅😅 واسه تشکیل ریه امپول زدی تو؟؟؟  تو خوب ...

واي مهتاب جون تك رقمي شدنت مبارك 

خوش بحالت كاش منم زودي برسم به تك رقميو خيالم راحت شه

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
بستگی به دوره هات داره...از طول سیکلت ۱۴ روز کم کن همون حول و هوش تخمک گداریت میشه...مثلا ۳۱ روزه با ...

مامان مهرسا جون میگم شربت اسطخودوس چطوره نوشته همراه با گل محمدی کاملا گیاهی بنظرت خوبه؟؟؟؟؟الان جیگر شوشو میاد میگه خوبه من بخورم؟؟؟؟😀😀😀😀😀

مامان مهرسا جون میگم شربت اسطخودوس چطوره نوشته همراه با گل محمدی کاملا گیاهی بنظرت خوبه؟؟؟؟؟الان جیگ ...

اره شربت اماده شون تو بازار هست..گل محمدی هم که عالیه اگه مواد دیگه نداره بخورعالیه....جاره الان میاد ساعت ۷ قراره کیت بزاره😊😊😊 شیرینی تاپیک دیگه😘😘

عزیزم من این ماه هردو مارک رو گذاشتم ولی مکس وقتی رنگ گرفت که آزاد شده بود چون دوساعت بعد از اینکه ...

ببخشید ۱ سوال داشتم.قبل اون کیت مکس ک روز سنو رفتین روزهای قبلشم مکس میذاشتین؟؟یا فقط همون روز گذاشتین؟

اره شربت اماده شون تو بازار هست..گل محمدی هم که عالیه اگه مواد دیگه نداره بخورعالیه....جاره الان میا ...

مرسی عزیزم ...دمنوش قاصدک رو هم شما شنیدید؟؟؟آره واقعا دوسش دارم هروقت میام دنبال پستاش میگردم کلی روحیه میگیرم خیلی با مزه سوال میپرسه😀😉

2706