2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013329 بازدید | 355184 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام..بله منطورشون مامان حنانه س دیروز سنو انامالی رفتن جنسیت بچه دختر شد..

خب به سلامتی و خوشی اینکه ناراحتی نداره در این مورد براش ترحم نکنید عزیزانم که بدتره و بیشتر اسیب میبینه. یکی از فامیلای ما هم بچه چهارمشم پسر شد اوایلش دپرس بود بعد بگو بخند میکرد که قراره چهارتا عروس پدرمو در بیارن   ببین باید نیمه پر لیوانو دید بلاخره لذت پسر داشتن فقط تا 6 سالگیشه بعدش دیگه هرچی بزرگتر میشه به لحظات ملکوتی زن گرفتن نزدیک میشه   که این پدیده در بین مادرشوهرا پدیده ای رقت انگیز محسوب میشه  

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
خب به سلامتی و خوشی اینکه ناراحتی نداره در این مورد براش ترحم نکنید عزیزانم که بدتره و بیشتر اسیب می ...

دقیقا مامانم زیاد پسر دوست نداشت الان همش میگه ۴ تا عروس خدا رحم کنه....😁😁😁

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
سلام عزیزم چرا همه برای نرگس ناراحتن ؟ نرگس همون مامان حنانه خودمونه؟

سلام عزیزم آره مامان حنانه است .ناراحت نیستیم دیروز رفته آنومالی نینیش گل دختره شکر خدا سالمه . اگرم ناراحت باشن دوستان به خاطر اینه که به خواسته ی دلش نرسید

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
تو این سونو ۸ هفتش تموم شده عزیزم مطمئنن چون نی نی کوچولومون بزرگ شده قشنگ اومده وسط ساک بارداری ان ...

ممنون از محبتت .ان شالله روزي بشه مال خودمو بزارم بگي 

براي همه دعا كنيد مثل پروردگار ك مهربانيش برهمه سايه افكنده است اي دوست مرا دعا كن شايد نزديكتر از من ب خدا ايستاده اي🙏🏻  
والا عزیزم من اونقدر این مدت استرس کشیدم که میگم زود تموم بشه و بچمو سالم بغل بگیرم ولی خب روزا ا صل ...

آره واقعا خیلی سخته استرس کشیدن اونم تو بارداری 

سزارین هستم , دکترم گفت 20 شهریور زایمانت هست 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
نه عزیزم من سز بودم خیلیم راضی بودم

من سزارین اولم روزهای بعد عمل خیلی درد کشیدم , الانم همش استرس دارم , البته خودم اصلا تحمل کوچک ترین درد ندارم .

موقع شیر دادن هم سینه هام ترک خوردن شدید , خون ازشون میومد , شیر نداشتم و هزار تا دردسر دیگه 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
من خودم دو تا رو میذارم..اول مدیکور چون زودتر رنگ میگیره حاله ش...تا حاله ش شروع ب رنگ گرفتن کرد مکس ...

اعظم جون 

ببین کیتهایی که بالا فرستادم ،،،،برای اردیبهشت ماهه

به نظرم هر دو مارک کامل مشخصه،،،با اینکه من محرک خورده بودم ولی نشون داد.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
اعظم جون  ببین کیتهایی که بالا فرستادم ،،،،برای اردیبهشت ماهه به نظرم هر دو مارک کامل مشخصه،، ...

اره کامل واضحه ک ال اچ بالا رفته...خودم هم با لتروزول ک میخوردم باز نشون میداد..علامت هاشم داشتم .گاهی سنو هم ک میرفتم درست نشون میداد

الهم صل علی محمد و ال محمد

سلام دوستان من روز۱۷ و ۱۹ و ۲۰ و۲۱پریودم اقدام کردم.

به نظرتون ممکنه حامله بشم؟

چون دکتدم گفته بود فردای پریود یه روز درمیون ولی من نداشتم.

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 
2706