2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013138 بازدید | 355184 پست
من از امروز دارو گیاهی شروع کنم جا نمیمونه برا اسطخدوس. دوتا کپسول صبح دوتا عصر. دمکرده برگ و ریشه ک ...

نه دیگه اسطوخودوس نمیخواد اون دارو ها زیادن خودشون هم قلیایی میکنن..

الهم صل علی محمد و ال محمد
بنظرمنم دوتاشو بذار. صبای عزیز میگن مدیکوربهتره؟ 

صبا میگ همون ی دونه کافیه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از امروز دارو گیاهی شروع کنم جا نمیمونه برا اسطخدوس. دوتا کپسول صبح دوتا عصر. دمکرده برگ و ریشه ک ...

اینا همشو میخوری😅😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
حتما بهتر میشه ارامش از همه چیز بهتره 

پس ساعت۷ اینجا باش ک ببینی

بنظرمنم دوتاشو بذار. صبای عزیز میگن مدیکوربهتره؟ 

من خودم دو تا رو میذارم..اول مدیکور چون زودتر رنگ میگیره حاله ش...تا حاله ش شروع ب رنگ گرفتن کرد مکس کنارش میزنم...چون مکس دیر رنگ میگیره ..برا من فقط ۱ روز رنگ داره بعدش باز رنگ نداره...ولی مدیکور بعد ازاد شدن هم یه حاله ای داره گیجم میکنه

الهم صل علی محمد و ال محمد
عزيزم اين مال ٨هفته سونو قلب هست قبلشو نرفته سونو ببينه

تو این سونو ۸ هفتش تموم شده عزیزم مطمئنن چون نی نی کوچولومون بزرگ شده قشنگ اومده وسط ساک بارداری ان شاالله که جنسیتدلخواهش باشه 

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
سیکلم دقیق نبود ولی روز۱۲پری فولی ۲۰داشتم که دکترم گفت نهایتا تا صبح۱۴آزاد میشه،بعدشم دوفازستون خورد ...

پس شنبه ان شاالله خوش خبری

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
من خودم دو تا رو میذارم..اول مدیکور چون زودتر رنگ میگیره حاله ش...تا حاله ش شروع ب رنگ گرفتن کرد مکس ...

یعنی ممکنه امروز تخمک گذاریم باشه؟

نه الان که کمرنگ بوده اگه شب رنگ بگیره میشه فردا طهر تا عصر ازاد میشه

وای چ هیجان انگیز

فقط کی برم سونوووو

دوباره ک بیچاره شدم

اینماه که بیخیال دکتر شدم قبل هدیه هم که میگم عکس گرفتم بعد دوسال بعدش باردار شدم چون اونموقه مشکلی ...

سلام عزیزم چرا همه برای نرگس ناراحتن ؟ نرگس همون مامان حنانه خودمونه؟

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2706