2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
صبا دعوام میکنه میگ مکس نزار😁😁 اصلا مکس ک رنگ نمیده

باشه اگه دعوا میکنه😁فکر کردم مکس هم داری ؟؟ اگه نداری هم همین مدیکور و ۷ غروب بزار ببین باز پر رنگ تره میشه؟ دیگه از حاله گذشت روزی دو تا باید بزاری ک بفهمی ال اچ دقیق چه ساعتی بالا میره قبل ۲۴ ساعت نزدیکی کنی

الهم صل علی محمد و ال محمد
باشه اگه دعوا میکنه😁فکر کردم مکس هم داری ؟؟ اگه نداری هم همین مدیکور و ۷ غروب بزار ببین باز پر رنگ ...

مکس دارم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه اگه دعوا میکنه😁فکر کردم مکس هم داری ؟؟ اگه نداری هم همین مدیکور و ۷ غروب بزار ببین باز پر رنگ ...

عصر مکس بزارم یا مدیکور؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
اسزوخودوس هم قلیایی میکنه هم ارامبخشه ..برا ارامبخشیش برا اقدام عالیه حتما بخور استرس ت بره

باید ی قوری بزرگ بخورم شاید آروم بشم

شوشو چی اونم بخوره؟

اگه مکس بزاری بهتره اگه نداشتی مدیکور هم خوبه  

باشه .لطفا این چند روز زیاد بیا.من استرس میگیرم دکی جونم

2738
اسزوخودوس هم قلیایی میکنه هم ارامبخشه ..برا ارامبخشیش برا اقدام عالیه حتما بخور استرس ت بره

من از امروز دارو گیاهی شروع کنم جا نمیمونه برا اسطخدوس. دوتا کپسول صبح دوتا عصر. دمکرده برگ و ریشه کاسنی.نزله سرد. داروی کیست. داروهای تقویتی. 

دقیقا حکایت من بیچاره. 

انشالله اینماه دو تا بالای ۲۰ داری ..بار دوم دارو تاثیرش بیشتره...خودم اول با دارو فولی ۲۰ داشتم یه مرور ۳۴ رسید یعنی بدنم خودش یکم فعال شده اسفند دود کنم براش😁

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706