2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013475 بازدید | 355184 پست
لک بینیت قطع شده الان؟؟؟؟ بهتری راستی بچه طاهره پسره!!!😀😀😀😀چند هفته اس؟؟؟

اره الان قطع شده خداروشکر 

آره دیگه پسره 

اون دو هفته از من جلوتره 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
اینماه که بیخیال دکتر شدم قبل هدیه هم که میگم عکس گرفتم بعد دوسال بعدش باردار شدم چون اونموقه مشکلی ...

خوب نسرین جون پس همین کارو بکن حتما 

امیدوارم خیلی زود نتیجه بگیری وباردار بشی عزیزدلم❤🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اعظم جون من محرک نمیخورم طوری نیس؟ ب عسلام شک دارم فکر نکنم طبیعی باشه با سیاهدانه بخورم یا دون فلف ...

نه چه اشکالی‌.خدا رو شکر که بدون دارو فولیکول عالی داری..عزیزم تو طبیعی نه من که دارو باید بخورم....منم عسل میخوردم با اینکه اشنا بود میگفت طبیعیه ولی قند خونم شدید بالا رفت دیگه نخوردم نامرد ها بعضی ها شکر میریزن پول عسل طبیعی میگیرن...اگه شک داری به شکر داشتنش مصرفش کم کن.

الهم صل علی محمد و ال محمد
اسپرم شوهرم کهنه شده.چیکار کنم امروز۸روز میشه خوبه تخلیش کنم هان؟؟؟؟

راستش نمیدونم..اگه کیت گذاشتی حاله ش کمرنگ بود که ۳ ۴ روز دیگه رنگ نمیگیره نزدیکی کن ولی اگه فکر میکنی تا شنبه رنگ میگیره به نظرم صبر کن

اخه عشقم من از نه سیکل که ترشح کمی  داشتم کیت گذاشتم فکر نکنم اون موقع کیست شده بود کلن رنگ نگر ...

اه جواب نداد؟ولی وقتی محرک میخوردم من همیشه میذاشتم دو خط میشد فقط ماه های ک کیست میشد .روزی ۳ میل تا ۴ میل لامصب رشد میکرد

عزززززززیزدلم اعظم جانم انشالله این ماه که عکس رنگی انداختی خدا بهت یه پسر ناز و‌تپلی بذه  من ...

انشالله که دیگه همه جواب بگیریم راحت شیم از این وضعیت انتطار😟

2738
سلام خانوما صبحتون بخیر،این بی بی چک منه همون اول هاله خیلی صعیف انداخت،البته تو عکس مشخص نیست خیل ...

عزیزم حاله ش میبینم ..مارکش چیه..هرچی غیر مدیکور باشه انشالله مثبته..برا خودت روشن تره تا عکس؟؟

اتفاقا دکتر مختاریان و. نجاتیان یه طب سنتی هم به من گفتن تا روز اقدام نزدیکی نداشته باشیم

اره بعضی ها میگن صبر کن.بعصی ها میگن فاصله نزار...خودم میخوام فاصله بزارم به نظرم بهتره..کمتر ۴ روز نشه هم خوبه

اره واقعا میترسم سونو برم باز بگه رشد نداره نگرانم. برا رشد فولی چی ها خوبه؟ 

ورزش کن پیاده روی هیچ چیزی اینقد رو فولی تاثیر نداره..میوه و سبزیجات هم که عالیه.ماساژ تخمدان ها بده.انشالله این ماه رشدش بیشتره.‌..ولی اگه باز رشد کم بود حتما ماه دیگه کلومیفن بخور ..بعصی ها با لتروزول خوب جواب نمیگیرن کلومیفن بهار جواب میده

خوب نسرین جون پس همین کارو بکن حتما  امیدوارم خیلی زود نتیجه بگیری وباردار بشی عزیزدلم❤🙏

توکل بر خدا عزیزم ان شاءالله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
عزیزم دست وپام بستس اگه خونه خودم بودم همون چندروز پیش میرفتم اینجا نمیتونم خیالم راحت میشد

هلن جان انشالله که مثبته...شنبه صبح دیگه از بده انشالله با یه بتای عالی میای..حاله ش واقعا دیده میشه.

2706