2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010561 بازدید | 355183 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه نسرین چی شده ؟

پریود شده عزیزم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
نه عزیزدلم چون شهرخودمون نیستم برم خونه شنبه برم دکتر برام بنویسه بعدش آز میدم

هلن جون یه عکس دیگه نداری از بی بی چکت ؟این پشتش نور افتاده بود البته یه هاله ضعیف دیدم .اگه یه عکس داری که روزمین گذاشتی بفرست 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2456
اره واقعا میترسم سونو برم باز بگه رشد نداره نگرانم. برا رشد فولی چی ها خوبه؟ 

آیدا دکترت در مورد روزای تخلیه نشدن اسپرم چی گفته؟

چند روز قبل اقدام تخلیه نشن؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
 ان شاءالله این فسقلی ها بسلامت بدنیا بیان ما راحت بشیم بخدا جون به لب شدم از دست این مشکلات و ...

انشالله عزيزم 

آره بخدا روز به روز شكمم بزرگ ميشه احساس ميكنم الان ميفته پايين 

روزي هزار بار ميگم خدايا خودت مواظبش باش 

دوران بارداري درسته شيرينه ولي خيلي خيلي سخته

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
@mahiiikhanoom45     سلام مهتاب جون. خوبی ؟ رفتم دکتر ، سونو رو گفت از هفته ی 32 تا 34 ا ...

به سلامتی باشه عزیزم منم ۱۱ شهریور وقت سونو دارن

۳۲ هفته و ۱ روز میشم. الان بهمون تاریخ زایمان میدن دیگه؟؟؟؟

2714
@mahiiikhanoom45    مهتاب جان کجایی دختر ؟! حالت خوبه ؟ نی نیت خوبه ؟؟

آره عزیزم قربون محبتت‌‌. من کلا در حال امپول زدنم😅😅😅 واسه تشکیل ریه امپول زدی تو؟؟؟

تو خوبی گل پسر خوبه؟؟؟؟ راستی از دختر دینا خبری شده؟؟؟؟

نبینم ناراحتیت وخواهرم نسرین دیروز گفتی قبل دخترگلت عکس رنگی گرفتی  من میگم دیگه دارو ومحرک ر ...

اینماه که بیخیال دکتر شدم قبل هدیه هم که میگم عکس گرفتم بعد دوسال بعدش باردار شدم چون اونموقه مشکلی نداشتم . ماه آخری که واسه هدیه باردار شدم عسل و نبات دو واژینال میکردم و چندین بار حجامت گرفتم . اینماه طبیعی اقدام میکنم اگه قسمت نباشه بازم میرم دوباره سراغ طب سنتی.

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
فدات دعا کن راست باشه

ان شاءالله عزیزم ان شاءالله بارداری

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
گفت نزدیکی داشته باش تا وقتی بری سونو. بعدش خودش میگه. 

یعنی نگفت رابطه نداشته باش ک اسپرما جمع بشه؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706