2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
والا صبح رفتم اداره نتونستم بشینم مرخصی گرفتم اومدم  تا یکشنبه بخوابم ببینم چطور میشه  ن ...

راستی اعظم از طاهره چه خبر حالش خوبه ؟نی نیش خوبه ؟ جنسیتش مشخص شد ؟ چرا نمیاد تاپیک ؟!

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم عزیزم از دیروز کمردرد و دل درد دارم دیشب باز لک بینی داشتم خیلی استرس کشیدم  خدا خ ...

از الان ک کارتون تموم میشه تا فردا فقط استراحت مطلق باشین زیاد راه نرین خدا خودش کمک کنه 

آب و مایعات فراوون هم بخورین یادتون نره چ روزایی پشت سر گذاشتین چقد استرس کشیدین

تیکرتون تک رقمی بشه خیالمون کلی راحت میشه

منتظر گل پسرام  
اعظم جان دکترم بدتر ناراحتم میکنه میگه وضعیتت خوب نیست استری میده بهم حالا این ماه طبیعی اقدام کنم خ ...

بیخود کرده این دکتره ! ب فکر پوله احتمالا ... اصلا ب حرفاش اهمیت نده ماهور جان این ماه اقدام کن ان شاالله ب کوری چشمش باردار میشی عزیزم 😍فقط دلتو صاف کن و استرس و وسواس نداشته باش 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2456
هنوز تو دستگاه عشقم دعا کنید زود مرخص بشه انشالله

هر روز اون صلواتارو میفرستم و دعاش میکنم . ان شاالله ب سلامت میره کنار خانواده ش 

عزیزم تو این ماه سونو هم داری؟بهار گفت ۲ شهریور سونو داره شما هم داری

من ۱۷ شهریور وقت دکتر دارم اون میگه 

البته هنوز ۱۰ روز نشده که سونو دادم نمیدونم دکتر باز بفرسته یا نه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام خانوما صبحتون بخیر،این بی بی چک منه همون اول هاله خیلی صعیف انداخت،البته تو عکس مشخص نیست خیل ...

مبارکه عزیزم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2714
عشقم یه جور برنامه بچین که برای اقدام اصلیت نهایت پنج روز باشه شوهرت تخلیه نشده باشه و حتما جلوگیری ...

اگ بیشتر باشه اشکالی داره؟؟😓😓😓

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خوب کاری کردی استراحت کنی بهتر میشی انشالله  اره ازمایش قند خیلی معطلی داره ولی انشالله همه چی ...

اتفاقا دراز کشیدم 

خدا کنه این چن ماه هم بگذره راحت بشم .همکارم میگه آذر بشه تو زایمان کنی بلکه یه ملت راحت بشن همش همه نگرانیم که خدا چی میشه 

دکتر اعظم کجایی؟؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزم فکر کنم حدودای ۹ـ۱۰ هفته باشه تو این سونو  تئوری رمزی برای ۶ هفتس نهایت ۸ هفته الان نی ن ...

عزيزم اين مال ٨هفته سونو قلب هست قبلشو نرفته سونو ببينه

براي همه دعا كنيد مثل پروردگار ك مهربانيش برهمه سايه افكنده است اي دوست مرا دعا كن شايد نزديكتر از من ب خدا ايستاده اي🙏🏻  
سلام اعظم جون. ان شاالله بلادور باشه عزیزم. کسی هست کارای خونتو انجام بده؟  تا میتونی استراحت ک ...

سلام عزیزم خوبی ؟دیروز یه ذره توی اداره راه رفتم کار داشتم اینجوری شدم 

والا مامانم اینجا بود دیروز داماد خاله فوت کرده دیگه رفتن اونجان تا سومش تموم بشه بعد بیاد 

اعظم جان دکترم بدتر ناراحتم میکنه میگه وضعیتت خوب نیست استری میده بهم حالا این ماه طبیعی اقدام کنم خ ...

ای با ا چه دکتری

غلط کرده هیچ مشکلی نداری و ان شاءالله باردار میشی زود 

چقدر امشب دلم گرفته چقدر بغض دارم 😭😭😭 نرگس نسرین خیلی دلم گرفته  دلم میخواد یه بهونه پیداک ...

😔😔😔😔😔

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2706