2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013145 بازدید | 355184 پست
عزیزم خدا شاهده هرروز تیکرتون دارم چک میکنم هرروز میگذره خداروشکر میکنم خیلی مواظب باشین توروخدا

قربونت برم عزیزم

از دیروز کمردرد و دل درد دارم دیشب باز لک بینی داشتم خیلی استرس کشیدم 

خدا خودش کمک کنه این مدت هم بسلامت بگذره 

ان شاءالله شما هم همین ماه باردار بشی و تیکردار 

و مارو خوشحال کنی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
فاطمه جان بنظرت قبل از اقدام اصلی نزدیکی داشته باشم یا نه ؟؟ همسرم دو هفته نبودن 

عشقم یه جور برنامه بچین که برای اقدام اصلیت نهایت پنج روز باشه شوهرت تخلیه نشده باشه

و حتما جلوگیری کن تا روز اقدام

واسه یازده پری هم ضخامت هفت خوبه الکی قرص نخور خود استرادیول کلی عوارض داره به جاش تا میتونی اب هویج بخور که استروژن طبیعی هست و باعث ضخامت میشه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت برم عزیزم از دیروز کمردرد و دل درد دارم دیشب باز لک بینی داشتم خیلی استرس کشیدم  خدا خ ...

اعظم بهتر شد کمردردت ؟

عشقم گفتم این سری بخورم اخه روز 11سیکلم 7 بود این سری و پس فرداشم 7مونده بود.گفتم این سری بخورم .عوا ...

ای کاش تحت نظر دکتر اقدام کنی ماهور جان .

بذار دکترت تصمیم بگیره 

البته دکتر خوب 

2728
اعظم بهتر شد کمردردت ؟

والا صبح رفتم اداره نتونستم بشینم مرخصی گرفتم اومدم 

تا یکشنبه بخوابم ببینم چطور میشه 

نسیت به دیروز البته بهترم 

این شنبه آزمایش قند دارم چن ساعت هم الاف اون میشم 

والا صبح رفتم اداره نتونستم بشینم مرخصی گرفتم اومدم  تا یکشنبه بخوابم ببینم چطور میشه  ن ...

خوب کاری کردی استراحت کنی بهتر میشی انشالله 

اره ازمایش قند خیلی معطلی داره ولی انشالله همه چی عالیه 

الانم برو دراز بکش تا کامل رفع بشه❤️❤️❤️❤️

منم از دیشب همش دلم پیش حنانه ست 😳 تیکرشو دیدم خیلی غصه م گرفت بیشتر چون خواست دلش چیز دیگه بود 😖& ...

دقیقا منم با تغییر رنگ تیکرش دلم ریخت😔

اولین کسی که بهم بچم دختر شد کنایه زد از نزدیکترین ها بودکه مرد هم هست  انقد دلم میخواد پسربیار ...

ان شالله پسر میشه عزیزم خدا روی اونم کم میکنه منم حرف زیاد شنیدم واگذار کن به خدا خدا خودش جوابشون میده 

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
اننا جون لیستت کامل شده؟؟منم بزار تو لیستت

عزیزم هستی هنوز به اسمت نرسیدم 😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
قربونت برم عزیزم از دیروز کمردرد و دل درد دارم دیشب باز لک بینی داشتم خیلی استرس کشیدم  خدا خ ...

سلام اعظم جون. ان شاالله بلادور باشه عزیزم. کسی هست کارای خونتو انجام بده؟  تا میتونی استراحت کن و ریلکس باش

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
ای کاش تحت نظر دکتر اقدام کنی ماهور جان . بذار دکترت تصمیم بگیره  البته دکتر خوب

اعظم جان دکترم بدتر ناراحتم میکنه میگه وضعیتت خوب نیست استری میده بهم حالا این ماه طبیعی اقدام کنم خدا بزرگه ..عزیزم خیلی برام دعا کن به مامان عزیزت سلام منو برسون بگو دعا کنه برام خیلی 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2706