2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست
خداکنه،باید چه آزمایشی بدم؟چقدر طول میکشه آماده شه؟

عزیزم بزار پررنگ تر شه فردا پس فردا 

هر وقت زود رنگ انداخت و رنگش کاملا مشخص بود بعد برو 

الان بری بتا پایینه الکی استرس میگیری 

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خیلی برای حال دلت اعصابم داغون شد ،،من عروسی بودم الان اومدم تاپیک ،، انشالله خدا با یه معجزه ...

عزیزمم اسم قرصتو ک واسه ضخامت اندومترت داده بود دکتر رو میگی لطفا مرسی 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2720
شنبه خوبه؟ میشه روز۳۶سیکلم،تااون موقع میرم خونه خودم

سیکلات چند روزس؟ چند روز تاخیر داری؟

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
2714
عزیزمم اسم قرصتو ک واسه ضخامت اندومترت داده بود دکتر رو میگی لطفا مرسی 

ماهور جان اگه ضخامت آندومتر کمه باید استرادیول بخوری 

به من از 10 سیکل داد تا هفته 9 فک کنم

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
والا عزیزم من اونقدر این مدت استرس کشیدم که میگم زود تموم بشه و بچمو سالم بغل بگیرم ولی خب روزا ا صل ...

عزیزم خدا شاهده هرروز تیکرتون دارم چک میکنم هرروز میگذره خداروشکر میکنم خیلی مواظب باشین توروخدا

منتظر گل پسرام  
ماهور جان اگه ضخامت آندومتر کمه باید استرادیول بخوری  به من از 10 سیکل داد تا هفته 9 فک کنم

عشقم گفتم این سری بخورم اخه روز 11سیکلم 7 بود این سری و پس فرداشم 7مونده بود.گفتم این سری بخورم .عوارض ک نداره ؟؟  

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
استرادیول برای ضخامت اندومتر میدن

فاطمه جان بنظرت قبل از اقدام اصلی نزدیکی داشته باشم یا نه ؟؟ همسرم دو هفته نبودن 

عشقم گریه نکن اگر حالت انقدر بد میشه هرزمانی با اون حالت دعا کن من یقین دارم نسرین مزد اینهمه صبوری ...

منم از دیشب همش دلم پیش حنانه ست 😳 تیکرشو دیدم خیلی غصه م گرفت بیشتر چون خواست دلش چیز دیگه بود 😖 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2706