2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013231 بازدید | 355184 پست
مرسی عزیزم 

عزیزم ختم امروز به نیت شما بود الهی از خدا هر چی میخوای بهت بده انشالله

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖

عزیزم فکر کنم حدودای ۹ـ۱۰ هفته باشه تو این سونو 

تئوری رمزی برای ۶ هفتس نهایت ۸ هفته الان نی نی بزرگ شده کل ساک بارداریو گرفته 

اگه سونو هفته پایین تر ازش داری بزار وگرنه ان شاالله ان تی 

@poni    

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من همین الان کارم تموم شد.خدارو شکر همه چی خوب بود .نی نی هم دختره این همه دعا بی اثر موند ...

حنانه جان خدا راشکر که گل دخترت سالمه این مهمتره عزیزم انشالله قدمش پر خیر و برکت باشه برات 😍😍😍😍

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
2728
انشالله مثبته.فولیکولت عالی بود ..حتما مامان شدیه

شوهرم صب گرفت برام بی بی

نمیدونم حالا این عکس بی بی چک،خدا میدونه حامله هستم یانه.

نمیدونم بی بی چک چراانقد مقاوت میکنه،دلش نمیاد یه خط درست وحسابی بندازه😂😂😂😂دلمه برم آزمایش بدم

سلام خانوما صبحتون بخیر،این بی بی چک منه همون اول هاله خیلی صعیف انداخت،البته تو عکس مشخص نیست خیل ...

من میبینم هالرو ان شاالله که پررنگ تر بشه❤️❤️

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
سلام خانوما صبحتون بخیر،این بی بی چک منه همون اول هاله خیلی صعیف انداخت،البته تو عکس مشخص نیست خیل ...

اگر سریع انداخت و‌تاخیر داری برو ازمایش الکی خودت استرس نده عزیزم

مبارک باسه پیش پیش❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
اگر سریع انداخت و‌تاخیر داری برو ازمایش الکی خودت استرس نده عزیزم مبارک باسه پیش پیش❤️

عزیزم دست وپام بستس اگه خونه خودم بودم همون چندروز پیش میرفتم اینجا نمیتونم

خیالم راحت میشد

2706